Суд призначив 25 тисяч штрафу екочиновнику, який за 100 тисяч хабара пообіцяв не блокувати діяльність фірми
15.11.2019   //   433 Переглядів

Київський райсуд Полтави призначив 25,5 тис грн. штрафу колишньому начальнику відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу Управління державного екологічного нагляду (контролю) у Полтавській області – старшому держінспектору з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу Вячеславу Заярському, який отримав хабар за не блокування господарської діяльності приватної фірми.

Про це свідчить вирок суду від 11 листопада.

У липні 2019 року Заярський одержав 97,8 тис грн. за вплив на рішення начальника відділу правового забезпечення – юрисконсульта Державної екологічної інспекції Центрального округу, щоб той нічого не робив для подальшого блокування господарської діяльності ТОВ «ТЦЗ».

Заярський також пообіцяв, що забезпечить відсутність відповідних уповноважених представників Державної екологічної інспекції Центрального округу на судових засіданнях та сприятиме відновленню діяльності підприємства.

11 листопада суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором військової прокуратури Полтавського гарнізону Крамаренком В.І. та обвинуваченим і призначив Заярському 25,5 тис грн. штрафу із застосуванням додаткового покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади в держорганах, пов`язаних з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на 3 роки.

Наразі Вячеслав Заярський є тимчасово не працюючим.

Засновниками ТОВ «ТЦЗ» з с.Тарасівка Оржицького району Полтавської області, основним видом діяльності якого є виробництво цегли, черепиці та інших будівельних виробів із випаленої глини, є Андрій Бабенко та Олександр Рижук з Хмельницького, директор Алла Шалімова.