«Банкомзв’язок» за 116 мільйонів переоснастить систему безпеки Нацбанку
15.11.2019   //   546 Переглядів

Національний Банк України 11 листопада за результатами тендеру замовив ПрАТ «Банкомзв’язок» будівельно-монтажних робіт із переоснащення системи безпеки на 116,03 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2022 року в Києві за адресою вул. Пухівська, 7 мають виконати технічне переоснащення комплексної автоматизованої системи безпеки Банкнотної фабрики, Монетного Двору, першої та другої режимних зон Банкнотно-монетного двору.

Йдеться про сигналізацію, відеоспостереження, контроль доступу, централізоване спостереження, опорну телекомунікації, електротехнічні рішення та опорядження.

На обладнання відведено 63,12 млн грн.,а на будівельні роботи – 52,90 млн грн.

За кошторисами, керовані відеокамери Bosch AutoDome IP Starlight 7000 HD VG5-7230-EPC5 коштують по 71 тис грн. В інтернет-магазинах їх продають по 85-132 тис грн.

Відеокамери Bosch Flexidome 4000i 2MP Vandal-Resistant Outdoor IP Dome Camera with Night Vision NDE-4502-AL купити по 15 тис грн., а на ринку вони коштують 18 тис грн.

Підрядник передає замовнику всі виключні майнові права на результати робіт.

Гарантійний строк експлуатації об’єкта становить десять років, на обладнання виробництва «Bosch» (Німеччина) – два роки, а на інше обладнання – півроку.

Ціна угоди на 0,6% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 116,70 млн грн.

Єдиним конкурентом було ПрАТ «Литер» директора Миколи Жандорова, Юрія Бойка (не плутати з нардепом від «ОПЗЖ»), Валерія Кірмасова та Кирила Ганіна. У 2017 році ця фірма виграла аналогічний підряд щодо центрального апарату НБУ на 32,60 млн грн.

Акції фірми «Банкомзв’язок» заведено на багамський офшор «Дітел, інк.» («Ditel, inc.»), бенефіціарами є голова наглядової ради В’ячеслав Старіков, Андрій Тимощук та власники ТОВ «Мілкіленд Агро» Сергій Балай, Людмила Дяченко і Сергій Сподін, а директором – Сергій Снігир, який до того був першим заступником екс-директора Сергія Колосова.

Сергій Колосов є автором низки патентів «Банкомзв’язку» разом з Олександром Грянкою, попереднім керівником «Банкомзв’язку» Едуардом Щучиком і колишнім заступником начальника управління Департаменту охорони державного кордону ДПСУ та екс-директором Департаменту інформаційних технологій ДМСУ Юрієм Стрижаком.

Усього з 2008 року переможець отримав підрядів на 1,52 млрд грн., переважно в ДПСУ.