Поліція розслідує розкрадання коштів на 40-мільйонній реконструкції стадіону на Драйзера
12.11.2019   //  

Поліція та прокуратура вважають, що службові особи ТОВ «Ягуар» заволоділи коштами місцевого бюджету через завищення вартості виконаних робіт з реконструкції стадіону зі штучним покриттям, що розташований на вул. Драйзера, 2Б, м. Київ. Про це йдеться в ухвалах Деснянського райсуду м. Києва від 5 листопада.

Згідно з матеріалами справи, у квітні 2017 року комунальне підприємство «Ватутінськінветбуд» замовило ТОВ «Ягуар» реконструкцію стадіону зі штучним покриттям на вул. Драйзера, 2-Б у Деснянському районі м. Києва за 26,40 млн грн., а у серпні 2017 р. – додаткові будівельні роботи по цьому стадіону 13,19 млн грн.

5 листопада суд надав слідчим поліції доступ до документації щодо реконструкції стадіону, перерахування комунальним підприємством «Ватутінськінветбуд» коштів ТОВ «Ягуар» та банківського рахунку ТОВ «Ягуар».

Київський «Ягуар» належить Василю та Євгену Рахмайловим і Сергію Халімоненку.

Халімоненко керує ТОВ «Будівельно-промислова компанія «Ягуар» Світлани Рахмайлової. Євген Рахмайлов володіє ТОВ «Укрпромбудресурс» з Андрієм Ревою.

Василь Рахмайлов володіє ТОВ «Будівельно-інвестиційна група «Ваш холдинг» на чолі з тим же Халімоненком.

ТОВ «Ягуар» орендував приміщення у ТОВ «Територіальне міжгосподарче об’єднання «Ліко-Холдінг» з групи Ігоря Лисова, екс-замголови КМДА та екс-нардепа від Партії регіонів, яке в 1999 р. проектувало ремонт корпусів олімпійської бази в Кончі-Заспі.

КП «Ватутінськінветбуд» органу виконавчої влади Деснянської районної у місті Києві ради очолює Олег Воробей.