Залізниця розіграла між «прокладками» десяток тендерів на обладнання для ремонту вагонів
10.11.2019   //   1511 Переглядів

Філія «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» за результатами тендерів має намір укласти угоди з ТОВ «Ремкомплектбуд» на постачання вагонокомплектів для ремонту пасажирських вагонів на загальну суму 23,22 млн грн.

Про це пише «Залізниця без корупції» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Всього було проведено дев’ять тендерів, на кожен з них було виставлена закупівля двох комплектів з рами та надресорної балки.

У всіх тендерах єдиним конкурентом «Ремкомплектбуд» було ТОВ «Райт Бізнес Солушенс», пропозиції якого були на рівні очікуваної вартості замовника. Фірми не знижували ціни під час торгів, переможна пропозиція була дешевшою менше, ніж на 6 тис грн.

Таким чином, з «Ремкомплектбуд» заплановано укласти угод на постачання вагонокомплектів на загальну суму 23,22 млн грн.

Обидва учасника тендерів залізниці пропонували продукцію одного виробника – АТ «Дніпровагонрембуд».

«Ремкомплектбуд» зареєстроване у Києві по вулиці Княжий затон, 9 в офісі №369. У цьому офісі зареєстровано ще понад 300 фірм, одна з них ТОВ «Еко клін мастерс» Тетяни Грасюк. Вона також володіє ТОВ «Елано», яке зареєстроване в одному столичному будинку з «Райт Бізнес Солушенс».

Обоє учасників подали свої пропозиції з різницею в чотири години.

У своїй тендерній документації «Ремкомплектбуд» надає лист-відгук про виконання аналогічного договору з ПП «Європейський Транспортно-логістичний Центр». У листі вказано, що договір було підписано 16 вересня, а вже 25 вересня було надано даний лист. Більше того, через місяць ПП «Європейський Транспортно-логістичний Центр» було ліквідовано за бажанням її власників.

«Ремкомплектбуд» зареєстрована у 2014 році під назвою «Укрвудс» зі спеціалізацією в лісопильному господарства. У 2019 році її власником став Друкований Олег Михайлович, фірма змінила назву та стала брати участь в державних тендерах.

За останні два місяці, окрім вищезазначених закупівель, фірма виграла ще чотири тендери на 13 млн грн., у яких предметом постачання стало вугілля.

Олег Друкований проживає у Вінниці, в 2017 році він займався продажем нерухомості.

Від «Наших грошей»

«Райт Бізнес Солушенс» («РБС»)  записане на Пі гут Зоряну Зіновіївну з м. Долина Івано-франківської області. Людина з таким ПІБ минулого рок убула вказана як працівник Волинського дитбудинку «Теплий дім», яка перебувала в декретній відпустці.

Незмінним директором фірми з часу її заснування в 2016 році є Олександр Шевченко. Вказаний при реєстрації «РБС» номер телефону +380957108747 використовує також ТОВ «Тендер-Гарант», директором якого також є Шевченко.

За даними «Прозорро», для «РБС» це була перша участь в держзакупівлях.