Фірма з ознаками фіктивності розіграла з партнером поставку запчастин залізниці на 3 мільйона
09.11.2019   //   692 Переглядів

Регіональна філія «Донецька залізниця» АТ «Українська залізниця» 23 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Елтранс Україна» на постачання запчастин до електровозів вартістю 3,30 млн грн.

Про це пише «Залізниця без корупції» з посиланням на дані системи «Прозорро».

З договору відомо, що «Елтранс Україна» має поставити запчастини, які виготовлені не раніше 2019 року. А саме:

  • підвіска РП-8 – 5 шт.;
  • рамка верхня КП-35 – 6 шт.;
  • передача тягова КМБ-1 – 5 шт.;
  • вузол шаровий ШУ-8 – 8 шт.;
  • шестерня ліва – 78 шт.;
  • шестерня Е 96-37-12-00 – 78 шт.

Керівником «Елтранс Україна» нині є Денисенко Богдан Сергійович, а власником Чуприна Антон Сергійович. Останньому також належить ТОВ «Торг Проект-18». Обидві ці фірми мають спільний номер телефону та електронну пошту, хоча «Елтранс Україна» зареєстроване в Запоріжжі, а «Торг Проект-18» в Києві. Столична фірма основним видом діяльності зареєструвала неспеціалізовану оптову торгівлю.

Конкурентом «Елтранс Україна» на тендері залізничників було ТОВ «Уніоптим». Обидва учасника подали свої пропозиції майже одночасно з різницею лише в 17 хв. Запропонована вартість в обох конкурентів була однаковою, проте під час проведення торгів жоден з учасників не знизив своє ціни.

Через подачу пропозиції раніше перемога дісталась саме компанії ТОВ «Елтранс Україна».

З судового реєстру відомо, що фірму підозрюють в тому, що за час діяльності у неї були відсутні ресурси для виконання поставлених перед нею завдань. Також у фірми відсутній кваліфікований персонал та необхідна техніка. Судову справу ще не завершено.

 

Від «Наших грошей»

Запорізьке ТОВ «Уніоптим» належить Володимиру Жуку. Разом з Віталією Перець він є співзасновником ТОВ «ТД «Технолліон». Раніше фірма належала Миколі Хіньову. За даними «Наші гроші. Запоріжжя», Хіньов товаришував в соцсмережах з власником ТОВ «Елтранс Україна» Чуприною, який вказував Хіньова своїм родичем. Зараз вони обоє в друзях на сторінці ФБ користувача Віталія Перець.

«Елтранс Україна» вказала, що поставить запчастини ТОВ «МЗ Квік», яке належить згаданому Хіньову та Анатолію Павленку.