«Укргазвидобування» дало «Укртранснафті» 3 мільйони за аерознімання трубопроводів
08.11.2019   //   482 Переглядів

Філія «Управління з переробки газу та газового конденсату» ПАТ «Укргазвидобування» 1 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «УТН Безпека» послуги промислового контролю на 2,80 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До весни 2020 року конденсатопроводи «Укргазвидобування» загальною протяжністю 561 км облетять безпілотниками з тепловізорами. На основі отриманих відео- і фотоматеріалів аеровізуального дослідження створять ортофотоплан із прив’язкою до системи координат. Послуга коштує 4 989 грн. за кілометр конденсатопроводу із шириною полоси 200 м.

Нині засновником створеної у травні 2017 року львівської фірми «УТН Безпека» зі статутним капіталом 1 тис грн. є київське ТОВ «Корпоративний фонд «Укртранснафта», а директором – Андрій Міненко. Останній раніше співволодів ПП «Приватна безпека» з Віталієм Гончаруком, однак тепер його частка там належить Андрію Криницькому.

Корпоративний фонд у свою чергу належить самій державній «Укртранснафті» та двом її первинним профспілкам у Києві та Львові, а його керівником зараз є Юрій Чернега.

Детальніше про «УТН Безпеку» читайте у новині про охорону «Укртранснафти».