Фірма нардепа, яку звинувачували в неякісному ремонті, отримала без тендерів ще 2 мільйона
06.11.2019   //  

Новобузька міська рада Миколаївської області в вересні-жовтні уклала низку угод з ТОВ «Софія-Граніт» щодо капітального ремонту вулиць на загальну суму 2,23 млн грн.

Про це написав «Центр журналістських розслідувань» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Всього було укладено три угоди, всі за результатами неконкуретної процедури без проведення тендерів. Замовлено капремонт дорожнього покриття Софіївської, Огієнка та Харчової вулиць в Новому Бузі. Всі угоди на до порогові суми.

Власником «Софія-Граніт» є Ігор Негулевський, який на позачергових парламентських виборах в 2019 році став народним депутатом від пропрезидентської партії «Слуга народу». Після виборів він склав повноваження директора фірми, зараз ним є Микола Соснов – довірена особа Нугулевського на виборах. Соснов також є депутатом Софіївської сільради Новобугського района, де знаходиться фірма.

Від «Наших грошей»

За даними «Прозорро», за останні три роки «Софія-Граніт» отримала замовлень на 7,68 млн грн. Найбільшим замовником фірми є саме Новобузська міськрада, з якою було укладено угод на 6,42 млн грн. Останні угоди укладені з трирічним гарантійним терміном якості ремонту доріг.

Перед виборами кандидат Ігор Негулевський звинувачував регіональну владу в незадовільному стані автошляхів. У відповідь управління інфраструктури ОДА оприлюднило фото неякісного ремонту дороги О151507, який робило в якості субпідрядника «Софія-Граніт». На фото були зафіксовані ями через півроку після проведення робіт.

Миколаївська ОДА звинувачувала «Софія-Граніт» у неякісному ремонті

 

Також Управління назвало безпосереднім власником «Софія-Граніт» називало Віталія Шевченка.  Він є співвласником ПАТ «Микитівський гранітний кар’єр», до якого відноситься Софіївський гранітний кар’єр.

Новий Буг входить до виборчого округу №130, по якому обрався до Верховної Ради Негулевський.