Суд арештував каналізаційно-насосну станцію госпіталю ветеранів через махінації на ремонті за 12 мільйонів
11.10.2019   //   312 Переглядів

Хмельницький міськрайонний суд наклав арешт на будівлю каналізаційно-насосної станції та очисні споруди Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни. Про це написав «Незалежний громадський портал» з посиланням на ухвалу суду.

З відповідним клопотанням до суду звернувся слідчий поліції. У матеріалах справи йдеться, що за результатами тендеру у листопаді 2016 р. керівництво госпіталю ветеранів війни підписало договір з хмельницьким ТОВ «Поділля-Інвест Сіті» на проведення реконструкції системи відведення та очищення стічних вод загальною вартістю 11,69 млн грн.

У 2017-2018 рр. «Поділля-Інвест Сіті» отримало 6,88 млн грн. за виконані роботи. При цьому у ході проведення слідчих дій з’ясовано, що підрядник, який закупив обладнання (два блока перекачування з функцією попереднього змучування осаду БПЗ 2.20.30, одну систему керування SK -2-0,1 з функціями захисту і сигналізації та три блока відкачування сирого осаду БСО 2.10.10), відсутнє.

Крім того, зазначене обладнання для очисних споруд «Поділля-Інвест Сіті» у грудні 2017 р. закупило в ТОВ «Юнібуд Енерго Сервіс». Також виявлено, що «Юнібуд Енерго Сервіс» в грудні 2017 р. закупило в ТОВ «Евроінвест плюс» один щит керування з функцією захисту і сигналізації, три гідравлічні модулі змучування сирого осаду, два блока попереднього змучування осаду на загальну суму 1,8 млн грн.

У свою чергу «Ероінвест плюс» купило це обладнання в ТОВ «Аксіон-Ком», основним видом діяльності якого є надання рекламних послуг. Слідство з’ясувало, що «Аксіон-Ком» не купувало та не виготовляло вказане обладнання.

В результаті правоохоронці дійшли висновку про наявність фактів зловживання службовим становищем з боку посадовців Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни, посадовців підприємства-проектувальника генпідрядника ТОВ «Поділля-Інвест Сіті», які за попередньою змовою між собою, через підконтрольні фірми з ознаками фіктивності, (ТОВ «Аксіон-Ком», ТОВ «Евроінвест плюс», ТОВ «Югай», ТОВ «СтрімЛайнГруп», ТОВ «Фаетон-буд плюс»), внесли завідомо неправдиві відомості в офіційні документи про обсяг та вартість виконаних будівельних робіт і таким чином привласнили бюджетні кошти на 1,8 млн грн., виділених Хмельницькою облрадою.

На нинішніх позачергових виборах до парламенту головний лікар Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова балотувалася у 188 окрузі від партії «Слуга народу» і посіла друге місце, програвши діючому нардепу Сергію Лабазюку.

Засновником та керівником хмельницького ТОВ «Поділля-Інвест Сіті» є Іван Прокопченко.