«Приватівець» за 395 мільйонів будуватиме «Рідне місто» після оточення Непопа
10.10.2019   //   688 Переглядів

КП «Спецжитлофонд» Київради 7 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «БК Роял Хауз» будівельно-монтажні роботи у Солом’янському районі Києва на 395,31 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До березня 2023 року реконструюють виробничу-складську базу під IV чергу будівництва житлових будинків та складських будівель по вул. Качалова, 40. Йдеться про ЖК «Рідне місто», ІІІ чергу якого для «Спецжитлофонду» будувало ТОВ «ВЛД Груп», а І-ІІ чергу – ТОВ «Варда Спецбуд Монтаж», пов’язане з екс-директором КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеславом Непопом і екс-очільником Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА та президентом АТ «ХК «Київміськбуд» Михайлом Голицею.

Загальна площа квартир у трисекційному будинку з індивідуальним тепловим пунктом, котельнею та насосною становить 24 767 кв. м. Тобто будівництво коштує майже 16 тис грн. за «квадрат». У грудні 2018 року Мінрегіонрозвитку встановило опосередковану вартість будівництва житла з нуля для Києва на рівні 13 849 грн., що на 15% дешевше.

Субпідрядниками «БК Роял Хауз» з обсягом робіт менше 20% загальної вартості підряду будуть криворізьке ТОВ «Інжінірінг-Компані» та столичне ТОВ «Майстерліфт».

За підсумковою відомістю ресурсів первинної пропозиції переможця без доставки і ПДВ, ціни сталі, бетонів, газобетонних блоків, асфальтобетону та цегли відповідають ринку.

Переможець упав під час торгів на 6%, тож остаточні ціни мають бути дещо нижчими.

Гарантійний строк становить десять років. Згідно договору, на заробітну плату піде 49,36 млн грн., тобто 12% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 2% – 16,55 млн грн. Ціна угоди на 7% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 426,05 млн грн.

Столична «БК Роял Хауз» зі статутним капіталом 1,00 млн грн. зареєстрована у квітні 2018 року за адресою масової реєстрації юридичних осіб по вул. Сурікова, буд. 3, оф. 42.

Спершу засновниками були ТОВ «Інвестиційна група «Консалтсіті» і ТОВ «Інплайз» Діани Пилипчинець, потім ним став Олександр Степенко, а після нього – Олександр Шершньов, який також володіє ТОВ «Тракт Групп» разом із Германом Степенком.

Олександр Степенко володіє ТОВ «Форма», яке взяло підрядів у Києві на 176,18 млн грн.

Раніше директором «БК Роял Хауз» був сам Олександр Шершньов, однак 24 квітня 2019 року компанію очолив Роман Васильович Дьомін. Останній із 2016 року до лютого 2019 року був виконувачем обов’язків голови правління ПрАТ «Аеробуд», заведеного на п’ять кіпрських офшорів, близьких до одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова: «Ренальда Інвестментс Лімітед», «Формоса Інвестментс Лімітед», «Грінгот Ентерпрайзес Лімітед», «Сісера Інвестментс Лімітед», «Броалія Венчерз Лтд».

Раніше правління «Аеробуду» очолював відомий дніпровський забудовник Григорій Козинський, власник ТОВ «Рубікон-Моноліт», яке будувало зокрема єврейський центр «Менора» у Дніпрі на замовлення згаданого «приватівця» Геннадія Боголюбова.

У березні ПАТ «Центренерго» вдвадорога замовило онуку Козинського російські труби.

Загалом із квітня 2019 року «БК Роял Хауз» отримала будівельних підрядів виключно в «Спецжитлофонду» на 755,93 млн грн., з яких нинішній – найбільший.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Будівельно-консалтингова фірма «Граніт», яке належить Геннадію Базілевичу, Полікарпу Бамбізо, Петру Старченку, Олександру Миколайовичу та Віктору Миколайовичу Видренкам і ПАТ «ЗНВКІФ «Граніт-Інвест».

Суперник входить в будівельну корпорацію «Граніт» разом із низкою юридичних осіб.