Львів’яни за 74 мільйони збудують житло для СБУ за нормальними цінами
10.10.2019   //  

Управління Служби безпеки України в Закарпатській області 3 жовтня за результатами тендеру замовило ПП «Промтехімпекс» будівництво житла в Ужгороді на 73,80 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2021 року по вул. Верещагіна, 15 мають збудувати п’ятисекційний житловий будинок на 96 квартир, а також влаштувати зовнішні мережі електро- і водопостачання та благоустроїти територію. За умовами тендерної документації, пропонована учасником вартість будівництва квадратного метра загальної площі житла не мала перевищувати затверджену Мінрегіонрозвитку опосередковану вартість будівництва житла в Ужгороді.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, ціни цегли, бетонів, розчинів, асфальтобетону, бітуму, щебеню, піску і сталі відповідають ринку та іншим тендерам.

Гарантійний строк становить десять років. На заробітну плату піде 9,95 млн грн., тобто 13% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 5% – 3,56 млн грн.

Ціна угоди на 1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 74,55 млн грн.

Конкурентами були львівське ПП «Думна» Михайла Васильціва та ужгородське ТОВ «Елітстройград» Михайла Павловського на чолі з Євгеном Берланюком.

Засновником львівської фірми «Промтехімпекс» є львів’янин Владислав Крижанівський, який володіє та керує ПП «Кригон» із Львівської області. Керує переможцем Ростислав Мишолівський, співзасновник львівського ТОВ «Симиш» із Назаром Сивуляком.  Колись Мишолівський був підписантом ТОВ «Технології ремонту транспортної інфраструктури» (припинено), яким володіло ТОВ «Львівзахідтрансбуд» Романа Сеника і Валерія Заремби.

У 2017 році Роман Сеник як директор ТОВ «Західспецбудмеханізація» був засуджений до штрафу по справі НАБУ щодо привласнення державних коштів ДП «Укрзалізниця».

За даними системи «YouControl», раніше «Промтехімпексом» володів Дмитро Романенко, а керував Анатолій Габай – нині засновник і директор ПП «Крижанівський і компанія».

Із 2016 року переможець виграв підрядів переважно на Львівщині на 178,59 млн грн.