Айтішники Кличка замовили електронні проїзні картки по 29 гривень, щоб продавати по 50 гривень
26.09.2019   //  

КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» («ГІОЦ») КМДА 23 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Компанія «Спекл» безконтактних карток «Kyiv Smart Card» на 42,98 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч мають поставити 1,50 млн безконтактних карток щонайбільше по 28,65 грн.

Нагадаємо, електронний квиток «Kyiv Smart Card» продається по 50 грн. за штуку.

Замовлено картки MifarePlus SE 1K або MifarePlus S 2K у 42 різних варіантах: зі штрих-кодом та/або скретч-полем з пін-кодом та/або додатковою персоналізацією шрифтом Брайля або поліпропіленовим пакетиком опціонально разом із рекламним матеріалом.

Ціни варіантів дещо різняться, але загальна вартість розрахована за найвищою ціною.

Рік тому, в жовтні 2018 року «ГІОЦ» замовляв у ТОВ «Підприємство «Пластик Карта» картки MifarePlus S 2K у різних варіантах за однаковою ціною 33,60 грн. Це на 17% дорожче, однак тоді замовлення було в триста разів меншим – усього 5 тис штук.

Гарантійний строк становить три роки, а строк післяплати – 30 банківських днів.

Ціна угоди на 18% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 52,50 млн грн.

До аукціону не допустили вищезгадану компанію «Пластик Карта». Підставою для її відхилення стала вказана в технічних вимогах ціна, яку було видно всім до аукціону, а також якась невідповідність банківської гарантії вимогам тендерної документації.

Єдиним допущеним конкурентом було ДочП «Поліграфічний комбінат «Зоря» із консорціуму «ЄДАПС», яке раніше було записане на кіпрську «Балладхілл Холдінгз Лімітед», а нині належить представнику консорціуму Валерію Ефросу через ТОВ «Управління матеріально-технічного забезпечення «Енергокомплект».

Поліграфкомбінат «Зоря» має спільні номер телефону та адресу по вул. Лугова, 1-А із ПАТ «Київська поліграфічна фабрика «Зоря». Кінцевим бенефіціаром фабрики є Микита Аксьонов, але раніше вона була заведена на кіпрські «Палмсайд Холдінгс Лімітед», «Пінкрім Холдінгс Лімітед», «Плейссайд Холдінгс Лімітед» і «Песцино Холдінгс Лімітед». Ці ж офшори контролювали ПАТ «Друк-Устаткування» і припинене ТОВ «Енергія-Т», очолювані Олегом Богдановичем Дерев’янком – братом екс-нардепа Юрія Богдановича Дерев’янка, який свого часу був радником Міхеїла Саакашвілі.

Крім того, компанію «Песцино Холдінгс Лімітед» у наглядовій раді фабрики «Зоря» представляла Вікторія Денисюк. На виборах 2012 р. вона була довіреною особою Богдани Андрусів – юристки, яка працювала у благодійному фонді Юрія Дерев’янка.

Столична переможець «Компанія «Спекл» належить Юлії Чужик і директорці Тетяні Шевченко. Із 2014 року він узяв підрядів на 86,70 млн грн., з яких цей – найбільший.