Микитась переписав фірму, що володіє центральним офісом «Укрбуду» на Пушкінській
25.09.2019   //   1938 Переглядів

Замість Максима Микитася засновником ТОВ «Регіональні ресурси» став Андрій Костарєв. Про це свідчать дані Єдиного держреєстру юросіб.

Зміна засновника фірми відбулася 13 вересня. При цьому директором залишився Олександр Ляпунов, призначений у квітні 2017 року.

Відкриття нового офісу корпорації Укрбуд на вул. Пушкінській, 27, 5 грудня 2018 року

 

Андрій Костарєв також є співзасновником ТОВ «Денман Груп», ТОВ «Ізопак Глас» і ТОВ «БКК «Поліком Буд-М», повязані з будівельним ринком.

Олександр Ляпунов у 2016 році був керівником ТОВ «Будінпроект», що здійснює будівництво скандального ЖК «Покрова» у столиці. Співзасновником цієї фірми у подальшому став Сергій Якусевич, заступник голови правління «Укрбуду» Максима Микитася.

Микитась став засновником ТОВ «Регіональні ресурси» у жовтні 2017 року. Свої частки йому продали Олександр Ляпунов та Ірина Бєлицька.

У тому ж році фірма придбала нерухомість у центі Києва: нежилий будинок площею 2910 кв м на вул. Пушкінська 27 (літера «А), гараж площею 15,7 кв м на вул. Пушкінській 27, а також двоповерховий адміністративний будинок площею 409 кв м на вул. Пушкінській 25 (літера «Б»).

«Регіональні ресурси» є основним засновником ТОВ «Будівельне підприємство № 3 КМБ-1».

У своїй декларації перед звільненням з Верховної Ради 29 серпня Микитась вказував «Регіональні ресурси» як фірму, якою він володів на 100%.

Декларація Максима Микитася за період з 1 січня по 29 серпня 2019 року

 

Із задекларованих Микитасем українських фірм він також вже вийшов зі складу засновників ТОВ «Інноваційний комфорт». Замість нього співвласником фірми стала юрист Ольга Соловйова, яка є власницею Адвокатського об’єднання «СК Груп».

Крім того, замість «Укрбуд Девелопмент» основним власником ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбуд інвест» на днях став Ігор Кобізь із с. Обознівка Кіровоградської області.

У своїй декларації Микитась у кінці серпня зазначав, що є бенефіціарним власником ТОВ «Укрбуд Девелопмент», що є спвізасновником компаній «Ю Сервіс Груп», «Дроід-Сіті» і «Будгруппроектінвест-2», а також корпорації «УБ Корпорація «Укрбуд» і ТОВ «Укрбудпереказ».

Нагадаємо, 19 вересня гендиректор корпорації «Укрбуд» Олег Майборода у Facebook повідомив, що Микитась вийшов з будівельного бізнесу. 20 вересня Микитась підтвердив, що продав компанію «Укрбуд Девелопмент».

Раніше у липні стало відомо, що в один з будівельних проектів Микитася у Києві увійшло оточення нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука.