Суд за угодою зі слідством оштрафував на 4 тисячі директора фірми, яка отримала 1,5 мільйона за невиконаний ремонт даху
01.09.2019   //   215 Переглядів

Заводський райсуд Миколаєва затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченою в підробці документів про нібито зроблений ремонт даху багатоповерхового будинку за 1,46 млн грн. і призначив директору ТОВ «Південьторгмонтаж» 4,25 тис грн. штрафу. Про це написало видання «Преступности.НЕТ» з посиланням на вирок суду від 12 серпня.

19 жовтня 2017 року Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міськради уклав з фірмою «Південьторгмонтаж» договір про капітальний ремонт даху житлового будинку за 1,46 млн грн.

Пізніше, знаючи про те, що роботи за договором на цьому об’єкті не виконані, директор фірми підписала і закріпила печаткою низку документів про нібито зроблену роботу. Надалі на підставі цих документів Департамент перерахував гроші.

В кінці липня цього року прокурор і обвинувачена уклали договір про визнання винуватості. Також дійшли згоди щодо покарання за злочин – штрафу в розмірі 4,25 тис грн. В результаті суд затвердив цю угоду.

ТОВ «Південьторгмонтаж» зареєстрована в березні 2017 року. Її директором і власником є ​​Альона Гусєва.

Згідно з даними системи «Прозорро», у 2017-2019 рр. ТОВ «Південьторгмонтаж» отримав замовлень на загальну суму 15,95 млн грн. Основним замовником є Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міськради.

Від «Наших грошей»:

19 жовтня 2017 року Департамент ЖКГ Миколаївської міськради замовив ТОВ «Південьторгмонтаж» капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. 1 Лінія, 25 в м. Миколаєві.