Фірма з оточення депутата збудує газопровід у зоопарку за 4 мільйона
31.08.2019   //   364 Переглядів

Комунальна організація «Харківський зоологічний парк» 27 серпня за результатами тендеру замовила ПП «Будтехекспо» (Куп’янськ) будівництво газопроводу вартістю 3,82 млн грн. Про це повідомляє Харківський антикорупційний центр з посиланням на дані системи «Прозорро».

Мова йде про нове будівництво розподільчого газопроводу середнього та низького тиску для газифікації будівель і споруд на території КО «Харківський зоопарк».

Засновником ПП «Будтехекспо» є Тетяна Тимофійчук. Вона також є засновником ПП «Санді Плюс», яке раніше було записане на депутата Харківської облради від фракції «Відродження», екс-кандидата в нардепи (по списку Кернеса) Олександра Ткаченка.

Контактний номер у ПП «Будтехекспо» – харківський 0577564253, незважаючи, що ця фірма зареєстрована у Куп’янську. Такий саме номер є у ПП «Термобудальянс». Зараз там засновником є Маргарита Доброскок, але раніше був Олександр Ткаченко.

Саме ця фірма перерахувала 250 тис грн. на поточний рахунок кандидата в нардепи Олександра Ткаченка.

В документах, які завантажили в системі «Прозорро», вказано, що ПП «Будтехекспо» отримував підряди від КП «Харківські теплові мережі» на 1,8 млн грн., від ПП «Харківстартстрой» на капітальний ремонт приміщень КП «ХРСП» (420 тис грн.) та ПАТ «Трест-Житлобуд-1» щодо реконструкції зони «Дика Австралія» у харківському зоопарку.

Тобто фірма з оточення Ткаченка регулярно є субпідрядником на об’єктах будівництво та ремонт яких робиться за кошти міського бюджету.

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ПАТ «Південспецатоменергомонтаж» Олександра Харченка – власника ПАТ «Трест-Житлобуд-1». На субпідряді у цього підприємства працює ПП «Будтехекспо». Це може мати ознаки змови та спотворення результатів торгів.

Олександр Ткаченко був кандидатом в народні депутати по одномандатному округу № 174 та потрапив до переліку кандидатів, яких підтримував мер Харкова Геннадій Кернес. Крім того, цей депутат активно використовував адміністративний ресурс для агітації.