«Укрзалізниця» замовила подарункових наборів для першокласників на 13 мільйонів
19.07.2019   //   258 Переглядів

Філія «Центр сервісного забезпечення» ПАТ «Українська залізниця» 15-16 липня за результатами тендерів уклала п’ять угод про закупівлю подарункових наборів для першокласників на 12,72 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Загалом замовили 11 тис наборів, які включають портфель, акварель, гуаш, альбом, зошити, картон, папір, клей, лінійку, ножиці, олівці, обкладинки, ручки, палітру, папку, пенал, пензлики, ластик, підставку, пластилін і дошку, ручки, чинку, стакан, фломастери, щоденник, закладки, віяло літер, рахувальні палички, маркер, наклейки для оцінок, коректор, воскові олівці, а також – залежно від типу набору – модульне орігамі або об’ємний квілінг або книжку «Веселі Звірята» або розмальовку або скетчбук.

Гарантія на товар українського виробництва становить рік, строк поставки – п’ять днів після письмової заявки замовника, строк оплати – 20 банківських днів після поставки.

Сума угод на 7% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 13,73 млн грн.

  • ТОВ «Аркуш Трейдинг» за 8,15 млн грн. замовили 6 600 наборів по 1 235 грн.

Третина включає книжку «Веселі Звірята», третина – розмальовку, а решта – скетчбук.

Засновниками київської фірми є Юрій та Марина Лісовець, власники ТОВ «Аркуш Україна» і ТОВ «Світ-Юкрейн». Продукцію останнього, а саме подарункові керамічні пано, їхня родичка ФОП Лісовець Аліна Юріївна продала «Укрзалізниці» в 2017 році.

  • ТОВ «Ерготек» за 2,29 млн грн. поставить 2 200 наборів з квілінгом по 1 039 грн.

Столична фірма зареєстрована 27 травня 2019 року, тобто за півтора тижня до оголошення тендеру, на директора Валентина Шабаша з міста Бобровиця Чернігівської області.

  • ТОВ «Сателіт Інтернешнл» дали 2,28 млн грн. за 2 200 наборів з орігамі по 1 039 грн.

Столична фірма зареєстрована 26 березня 2019 року, тобто за два з половиною місяця до оголошення тендеру, на директора Артема Головінського з міста Кропивницький.