ФОП-син за бюджетні кошти відремонтує тротуар, який за рік розсипався після робіт його ФОП-матері
17.07.2019   //   668 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства Полтавської міськради за неконкуретною процедурою 15 липня уклало угоду з ФОП Ісаян Шалва Геворгович щодо ремонту тротуару вартістю майже 200 тис грн.

Про це пише Ян Пругло в виданні «Полтавщина».

Замовлено послугу з поточного ремонту тротуару на зупинці «Корпусний парк» біля будівлі колишнього кінотеатру ім. Котляревського.

Відмітимо, що на початку липня 2018 року Управління ЖКГ вже замовляло ремонт цього тротуару.

Укладання тротуарної плитки на зупинці в липні 2018 року

 

Угоду без проведення тендеру уклали з ФОП Оганезян Карина Георгіївна. Офіційно замовлено ремонт за адресою вул. Соборності 31.Замовлення було виконано — тротуарну плитку переклали, а замовник перерахував виконавцю 187 тис. грн.

Але вже в березні тротуарна плитка на зупинці «Корпусний парк» «попливла».

Тротуар на зупинці Корпусний парк в березні 2019

 

Юридична адреса реєстрації ФОП Оганезян Карини Георгіївни, збігається із адресою ФОП Ісаян Геворг Шалікович, який раніше, як правило, отримував підряди на ремонти під’їздів.

Від «Наших грошей»

Укладена з ФОП Ісаян угода не містить вимоги замовника про гарантійний термін, і це характерно для інших договорів про послуги з ремонту, які в «Прозорро» завантажує Управління ЖКГ Полтавської міськради.

ФОП Карина Оганезян зареєстрована в Полтаві в пр. Прирічний, буд. 5. Управління ЖКГ її єдиний замовник, за даними «Прозорро» за останні три роки вона отримала замовлень на 16,71млн грн.

За однією адресою з 47-річною Оганезян зареєстрований і 29 річний ФОП Шалва Ісаян, з яким його єдиний замовник – Управління ЖКГ Полтавської міськради, уклало угод за даними «Прозорро» на 9,03 млн грн.

Шалва Ісаян, схоже, син ФОП Ісаян Геворг Шалікович, що прописаний за однією з ним та Оганезян адресою. Ісаян-старший також працює за бюджетні кошти виключно з Управлінням ЖКГ Полтавської міськради і отримав за останні три роки замовлень на 9,66 млн грн.

Управління ЖКГ Полтавської міськради з 2011 року очолює Сергій Сінельник.