Управління замовляє ремонт дороги по найвищій ціні фірмі, де працює син головбуха управління
16.07.2019   //   689 Переглядів

Управління житлово-комунального господарства Роменської міської ради Сумської області за результатами тендеру має намір укласти угоду ТОВ «Містобудування Інвест ЛТД» щодо проведення поточного ремонту дороги за 3,74 млн грн.

Про це пише «Громадський моніторинг» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Перелік робіт включає фрезерування на вул.Полтавській поверхні дорожнього полотна площею 3,8 тис кв м., розливання в’яжучих матеріалів, улаштування 459 тон вирівнювального шару (товщиною близько 5 см), улаштування верхнього шару дорожнього одягу товщиною 5 см та додаткові роботи по примиканням і узбіччям.

Очікувана вартість поточного ремонту склала майже тисячу гривень квадратний метр дорожнього полотна.

Конкурентами переможця на тендері були ТОВ «Гадячшляхбуд» та ТОВ «ВО «Європейське будівництво», які на торгах знизили пропозиції до 2, 88 млн, що  25% дешевше очікуваної вартості і. Проте тендерний комітет відхилив ці пропозиції.

ТОВ «Гадячшляхбуд» завантажило частину документів після закінчення терміну подачі пропозицій. Нині фірма оскаржило свою дискваліфікацію, проте шансів на перемогу у неї мало, адже скарга на вимоги тендерної документації була подана після проведення аукціону.

Пропозиція ТОВ «ВО «Європейське будівництво» була відхилена через те, що фірма завантажила не всі документи, які визначив замовник. Варто зауважити, що організатор торгів визначив перелік документів, які повинен подати учасник з понад 30 документів.

В результаті перемогу отримало ТОВ «Містобудування Інвест ЛТД», яке пропозицію під час торгів не знижувала. Кінцева ціна нижче очікуваної на 2,6% , або на 97 тис грн.

«Містобудування Інвест ЛТД» зареєстрована в Києві по вулиці Золотоустівській №1 в квартирі свого власника та директора Геннадія Хохлова. За останні роки Управління ЖКГ Роменської міськради було найбільшим замовником для фірми, уклавши за три роки угод на 18,00 млн. грн..

В 2015 році у «Містобудування Інвест ЛТД» анулювали свідоцтво платника ПДВ через відсутність компанії за місцем знаходження. Щоправда пізніше фірма повторно отримала це свідоцтво і продовжила свою діяльність. Згідно тендерної документації у неї  не має жодної власної техніки, а лише орендує її. Також у фірми відсутній профільний КВЕД 42.11 «Будівництво доріг і автострад».

«Містобудування Інвест ЛТД» разом з Управлінням ЖКГ Роменської міськради фігурують в розслідуванні поліції, яка підозрює керівника Управління та директора фірми у змові, внаслідок чого підрядник не виконав низку робіт під час поточного ремонту вул. Горького в останні два місяці 2018 року. Невикористані залишки будматеріалів змовники обернули на власну користь.

Від «Наших грошей»

Управління ЖКГ Роменської міськради з червня поточного року очолює Віталій Вовненко. Під час укладання угоди «Містобудуванння Інвест ЛТД», яку за підозрою в привласненні майна розслідує поліція, Управління очолював Олександр Шевченко. Поліція при огляді місця ремонту на вул. Горьковго знайшла вже пошкодження нового асфальту, про що вказала в судовому клопотанні.

З Управлінням ЖКГ Роменської міськради « Містобудуванння Інвест ЛТД»почало працювати рік тому і за цей час отримало замовлень на 18 млн грн.

Журналістка Катерина Капустіна на своїй сторінці в ФБ повідомила, що з грудня головним інженером «Містобудуванння Інвест ЛТД» починає працювати Владислав Суходольський – син головного бухгалтера Управління ЖКГ Роменської міськради. Це підтверджується і декларацією дружини Суходольського.