Богуслаєв вивозить до Росії запчастини через фірму, через яку син Гладковського завіз «еб*ные высотомеры»
10.07.2019   //   646 Переглядів

Українське підприємство «Мотор Січ», попри заборону на експорт військової техніки до Російської Федерації, продовжує постачати деталі для двигунів російській армії. Частина двигунів та силові установки постачались через посередника – компанію з Об’єднаних Арабських Еміратів «Double Power FZE».

Про це йдеться в матеріалі Анатолія Остапенка для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

«Double Power FZE»  була посередником при постачанні ТОВ «АН Сервіс» державній компанії «Укрспецекспорт» висотомірів для військово-транспортних літаків в сім разів дорожче від ціни їх закупівлі. Оборудку провели друзі сина тоді першого заступника секретаря Олега Гладковського – Ігоря Гладковського. Гладковський-молодший приймав участь також поставці, про що свідчить дані листування.

Висотоміри були закуплені в Росії, і з Москви перепродані під зашифрованим призначення фірмі з ОАЕ, там вони ще раз були перепродані «Double Power FZE», після чого товар було відправлені в Україну, де його розмитнила «АН Сервіс» як висотоміри за 11,85 млн грн. Контролював посередництво Станіслав Хош, який тривалий час працював у дочірніх компаніях «Укрспецекспорту».

Крім «Double Power FZE» компанія «Мотор Січ» використовує з 2018 року фірму в Боснії та Герцеговині «D.O.O Inzeniring BN.» За рік на Балкани було відправлено більше 600 грузів з деталями для двигунів моделі ТВ3-117. надалі ця боснійська компанія відправляла вантажі з аналогічним деталями для вертольотів до Росії. Причому виключно на дві російські фірми Вячеслава Богуслаєва – «ВКМС» та «ВК-МС».

Директор бойсніської фірми Саво Цвієтіновіч, часто відвідує Росію як представник «общества Российско-Сербского единства»:

Цвієтінович підтвердив, що зайнятися транзитом його попросив особисто Богуслаєв. Власниками ж фірми є Валерій Автушенко та Віктор Денисов, які працюють в російських підприємствах Богуслаєва.

Боснійські деталі йдуть до ремонту двигунів військових вертольотів.

В’ячеслав Богуслаєв та директор представництва «Мотор Січі» у Москві Петро Кононенко володіють низкою підприємств у Росії. Зокрема компаніями «Борисфен», «Лосиный остров», «ЦИАМ», «Авиаремонт-МС», «ВКМС» та «ВК-МС».