ГО депутата може приватизувати приміщення, орендоване без аукціону по «ремонтній» схемі
03.05.2019   //   374 Переглядів

Депутати Полтавської міськради затвердили розпорядження в.о. міського голови – секретаря міськради Олександра Шамоти та дозволили  ГО «Фонд підтримки місцевих ініціатив Полтавщини» провести орендованого приміщення.

Таке рішення депутати прийняли на сесії 25 квітня, пише видання «Зміст».

Громадська організація орендує приміщення в Полтаві за адресою Дмитра Коряка 5, та дотична до депутата міськради від партії «Рідне місто» Тараса Бойка.

Також депутати поголили проведення невід’ємні поліпшення ПП «Центр» депутата міськради з «Совісті України» Григорія Сахна. Фірма орендує за адресою  та Героїв Сталінграду, 36.

Проведення ремонту у майбутньому дозволить орендарям викупити ці приміщення напрму, але для цього потрібне відповідне погодження міськради.

Від «Наших грошей»

ГО «Фонд підтримки місцевих ініціатив Полтавщини» була зареєстрована в кінці жовтня 2018 року. Засновниками є Лідія Нечитайло та Дмитро Тереховський. Він також є директором та одним з чотирьох засновників ТОВ «Туристичний комплекс «Причал». Інші троє власників «Причалу»: Володимир Оніщенко Віктор Волик та Олена Бойко — дружина депутата міськради від «Рідного міста» Тараса Бойка.   Лідія Нечитайло – його теща.

Видання «Полтавщина» писало, що відразу після реєстр рації ГО в грудні 2018 року отримало від міськради в оренду приміщення в центрі Полтави площею на 385 кв м по 42 грн. за кв м. Це мінімум втричі дешевше ринкових цін.

20 березня 2019 р. виконком міськради погодив розпорядження в.о. міського голови, секретаря міськради Олександра Шамоти про дозвіл на ремонт орендованої площі за 1,3 млн грн.

Частину приміщення ГО здавала в суборенду ПАТ «Державний ощадний банк України».

Саме на вул. Коряка, 5 зареєстровані Полтавська обласна та міська організації партії «Рідне місто», а також ГО «Рідне місто, рідний край».

ГО «Фонд підтримки місцевих ініціатив Полтавщини» отримала на десять років офіс на вул. Дмитра Коряка, 5 без конкурсу, бо інших претендентів на його оренду не з’явилося.