Керівник комунальників замовляє юридичні та бухгалтерські послуги фірмам щойнозвільнених працівників
20.04.2019   //   371 Переглядів

КП «Центр управління інформаційними технологіями» (Запоріжжя) у березні-квітні замовив адвокатському об’єднанню «Афіна» юридичні послуги, а ТОВ «Сіннум» – бухгалтерські послуги на загальну суму 276,5 тис грн. Про це повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на «Прозорро».

Так, адвокатське об’єднання має забезпечити до кінця липня комплексне обслуговування договірної роботи (аналіз та розробка договорів, комунікація з контрагентами, тощо) за 87,6 тис грн. та загальноюридичне обслуговування до кінця травня (консультації, внутрішня документація, підготовка відповідей на запити публічної інформації, тощо) за 90,2 тис грн.

АО «Афіна» зареєстроване 20 березня 2019 р. Оленою Поповою та Юлією Оксещенко. Остання донедавна працювала головним юрисконсультом КП «Центр управління інформаційними технологіями» і подала декларацію перед звільненням 15 березня. Олена Попова працювала юрисконсультом запорізького машинобудівного вищого професійного училища.

Крім того, фірма «Сіннум» має протягом квітня забезпечити ведення бухгалтерського та управлінського обліку, аналізу та контролю операцій фінансово-господарської діяльності, формуванню та аналізу усіх видів діяльності підприємства (первинна бухгалтерія, звітність, тощо.)

Ця та попередні угоди укладені без проведення конкурсних процедур.

ТОВ «Сіннум» володіє Олена Бабич, яка після комбінату «Запоріжсталь» з 2016 р. працювала головним бухгалтером КП «Центр управління інформаційними технологіями». Декларацію перед звільненням з комунального підприємства вона подала 15 березня і вже 21 березня було зареєстровано фірму ТОВ «Сіннум». При цьому, за весь 2018 р. її зарплатня на КП склала 178 тис грн.

Очолює КП «Центр управління інформаційними технологіями» Юрій Орєшкін, депутат міськради від «Опозиційного блоку», який раніше працював начальником управління інфраструктурних систем «Запоріжсталі».