Підрядник «микитасів» за 114 мільйонів зведе Палац культури у Вишневому з дорогуватою сталлю
08.02.2019   //   545 Переглядів

КП «Головне управління комунального господарства» Вишневої міської ради 1 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ «Центрбуд» Палац культури за 113,65 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2020 року в місті Вишневому по вулиці Машинобудівників мають збудувати Палац культури і мистецтв, влаштувати дощову каналізацію, а також благоустроїти й озеленити територію. Гарантійний строк експлуатації становитиме десять років.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, деякі ціни перевищують ринок.

Гарячекатана арматурна сталь періодичного профілю класу А-ІІІ коштує 23-26 тис грн./т. Нещодавно на будівельному тендері філії «УкрНДІгаз» ПАТ «Укргазвидобування» вона коштувала на 28-44% дешевше – по 18 тис грн./т, що відповідало ринковому рівню.

Природний рядовий пісок замовили по 376 грн./куб. м, що в півтора раза дорожче від середньої ринкової ціни у 250 грн./куб. м без доставки.

Комплект функціонального обладнання без деталізації обійдеться у 4,09 млн грн.

На заробітну плату піде 10,91 млн грн., тобто 10% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 5% – 5,62 млн грн. Ціна угоди на 0,1% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 113,72 млн грн.

За два дні до підписання договору Державна аудиторська служба України оприлюднила у «Прозорро» інформацію про моніторинг цієї закупівлі. Він був призначений Наказом начальника Північного офісу ДАСУ Олександра Карабанова від 30 січня 2019 року №16 на підставі інформації від неназваних органів державної влади чи органів місцевого самоврядування про наявність ознак порушення чи порушень законодавства у сфері публічних закупівель. Результати моніторингу поки що не опубліковано.

Єдиним конкурентом було черкаське ТОВ «Олімп-Інвест» Олега Гонти та Володимира і Юлії Ніколенків, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Столичний «Центрбуд» на чолі з Сергієм Черненком належить Сергію Мішину із села Ксаверівка на Київщині. Раніше співзасновником також був Дмитро Окулов, який володіє бориспільським ТОВ «Всеукраїнська інвестиційно-будівельна асоціація «Центрбуд» з Олексієм Протасовим. На сайті «Центрбуду» вказані об’єкти корпорації «Укрбуду», а ТОВ «Мініка» Мішина виробляє двері, які встановлює на своїх об’єктах «Укрбуд».

Діяльність «Укрбуду» контролює нардеп із групи «Воля народу» Максим Микитась.

Переможець підтвердив досвід двома договорами з ТОВ «Укрбуд Інвест» за 2015 рік та із ТОВ «УКБ» за 2012 рік про будівництво житла по вул. Глушкова, 92-б у Києві.