Начальник САД, який розпиляв «спортсменам» дорогу на шматки по 40 метрів, займеться дорогами всієї України
01.02.2019   //   1282 Переглядів

Начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик обійме посаду начальника відділу контролю та документального забезпечення Державного агентства автомобільних доріг України.

Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на  результати кадрового результатів конкурсу, які опубліковані на сайті агентства.

Богдан Юлик набрав 14,61 балів, тоді як його суперниця Ольга Жукова – 10,48.

Згідно з декларацією Юлика як кандидата на посаду, поданої 14 січня цього року, минулоріч його зарплата становила 240 тис. грн.

Богдан Юлик та Мар’яна Ороновська

Крім того, стало відомо, що Богдан Юлик одружився на Мар’яні Ороновській. Вона у 2018 році почала працювати заступником гендиректора ТОВ «Експерт проект плюс». І тоді ця компанія почала отримувати замовлення від Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Ще одна фірма з орбіти Юлика – ТОВ «БМБуд», яке нині вже підписало з тернопільською САД договорів на 477 млн грн. Перші підряди вона отримала у травні 2018 року, підписавши майже двісті договорів, оскільки дороги поділили на ділянки по 40 метрів і, таким чином, уникнули проведення конкурсних процедур.

Її засновниками спочатку були Андрій Самарик та Олександр Івахів – тренери місцевих клубів, до діяльності яких залучений начальник тернопільської САД Богдан Юлик. Після публікації розслідування про це, єдиним власником фірми став Євгеній Бєлаш, а «БМБуд» переїхала на іншу вулицю – Текстильну, 30. Ще один спортсмен Юрій Сенів отримав замовлень від САД у Тернопільській області на 7,7 млн грн.

Богдан Юлик та його спортсмени-дорожники