У Кличка двічі заплатили по півтора мільйона за так і невиконаний ремонт літньої сцени на Вербицького
16.01.2019   //   384 Переглядів

Поліція підозрює, що була привласнена частина коштів під час ремонту південної частини та облаштування сцени в парку ім. Воїнів-Інтернаціоналістів в Києва, яке виконувало ТОВ «Будоптимум» на замовлення КО «Київзеленбуд» на загальну суму 2,65 млн грн. Про це написала Анна Камєліна у виданні «KиевVласть».

Слідство встановило, що у жовтні 2017 року «Київзеленбуд» замовило «Будоптимум» капітальний ремонт південної частини та облаштування літньої сцени в парку ім. Воїнів-Інтернаціоналістів в Дарницькому районі за 1,37 млн грн. У кінці того ж року замовник перерахував підряднику суму.

У грудні 2017 р. «Київзеленбуд» знову замовив «Будоптимум» капремонт південної частини та облаштування літньої сцени в парку ім. Воїнів-Інтернаціоналістів – за 1,28 млн грн. І того ж місяці комунальники заплатили підряднику 1,27 млн грн.

Водночас, під час огляду місця події правоохоронці встановили, що станом на 20 вересня 2018 року літня сцена в парку не облаштована, тобто роботи за договором фактично не виконані в повному обсязі.

Отримувати від суду дозвіл на виїмку документів (договору, дефектні акти, кошториси та акти виконаних робіт) поліцейським довелося через те, що на запит слідчого в КО «Київзеленбуд» їх надавати відмовилися. Суд дозвіл надав.

Власником і директором ТОВ «Будоптимум» є Ігор Плахотний. У минулому він був співвласником і директором ТОВ «Зелений Київ». При цьому, раніше в ЄДР керівництво цієї фірми вказувало той же контактний номер, що і Об’єднання первинних профспілкових організацій КО «Київзеленбуд» (+380676827899).

Обов’язки гендиректора КО «Київзеленбуд» з травня 2018 року виконує Наталія Бєлоусова. З липня 2016 по травень 2018 року «Київзеленбудом» керував Михайло Наконечний.

Від «Наших грошей»:

Згідно з даними системи «Прозорро», у 2016-2018 рр. ТОВ «Будоптимум» отримав замовлень на загальну суму 35,19 млн грн., більшу частину – від Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд».