«Порошенківець» розіграв із сусідом чверть мільярда на Палац спорту в Хмельницькому
26.12.2018   //  

Управління капітального будівництва Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради 24 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «Будівельний Альянс Груп» будівництво Палацу спорту за 275,79 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2020 року по вул. Прибузькій, 5/1 зведуть чотириповерховий Палац спорту із спортивною ареною з трибунами на 2 500 глядачів, хореографічними, гімнастичними і тренажерними залами, роздягальнями, масажними кабінетами, інвентарними тощо.

Переможцем стала місцева фірма «Будівельний Альянс Груп» Івана Крутилка, який висувався у 2015 році до Хмельницької облради від «Блоку Петра Порошенка». Він також володіє ТОВ «Енергопарк Поділля» з депутатом Хмельницької міськради від «БПП» Андрієм Кветком – голови Комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища і власника землі у селі Лісові Гринівці.

Єдиним допущеним конкурентом було хмельницьке ПП «Стандарт-Інвест» Романа Пісковецького зі статутним капіталом 0 грн. За даними «YouControl», Пісковецький прописаний по вул. Примакова, 52 разом із ТОВ «Заріччя-2008» Андрія Кветка і ТОВ «Орбіта Інвест» Любомира Гуменюка. Обидві ці фірми мають спільний номер телефону 0382-701353 із переможцем нинішнього тендеру – фірмою «Будівельний Альянс Груп».

Натомість компанію «Mirbud S.A» (Польща) не допустили до торгів за відсутність одного з локальних кошторисів без цін і невідповідність банківської гарантії, встановлену при перевірці через Центральний засвідчувальний орган Міністерства юстиції України.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, ціни гарячекатаної арматурної сталі, плитки, щебеню, піску, цегли, бетону, вікон, дверей, суміші Ceresit CT 190, штукатурки, дисперсії полівінілацетатної непластифікованої відповідають ринку.

Лакований спортивний паркет із натурального дуба Tarkett Multiflex M Oak Varnished коштує 1 080 грн./кв. м. У Росії його можна знайти у відкритому продажу приблизно за такою ж ціною – 2 631 руб., що зараз дорівнює 1 061 грн./кв. м.

Залізобетонні забивні палі С110.35-12У в кількості 321 шт. замовили по 6 198 грн./шт. На сайті групи «Ковальська» їхня роздрібна ціна значно вища – 11 399 грн./шт.

Гофровані двотаврові балки WTC BF завод різних розмірів коштують 35 750 грн./т. Мова, ймовірно, йде про продукцію розташованого в селі Мартусівка під Києвом ТОВ «БФ Завод» Леоніда Юрушева, цін якої у відкритих джерелах знайти не вдалося.

На заробітну плату піде 16,05 млн грн., тобто 6% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 3% – 8,87 млн грн. Ціна угоди на 0,4% нижча за очікувану вартість закупівлі.