Нацкомітет спорту інвалідів купив Toyota Camry у найдорожчій комплектації за 1,2 мільйони
27.11.2018   //  

Національний комітет спорту інвалідів України 23 листопада за результатами тендеру замовив ТОВ «ВіДі автострада» легковий автомобіль за 1,17 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить Toyota Camry у комплектації Premium. Автівка матиме подушки безпеки, круїз-контроль з функцією підтримки безпечної дистанції до авто, що їде попереду, систему контролю та інформування про втомлення водія, оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією, оздоблення дверних карт та переднього центрального підлокітника синтетичною шкірою, декор інтер’єру «Tiger-eye», підігрів сидінь, клімат-контроль, іонізатор повітря nanoe, аудіо систему Toyota (радіоприймач, CD/MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним 8-дюймовим дисплеєм та акустичною системою JBL, навігаційну систему GPS.

Toyota Camry у комплектації Premium продають за 1,05 млн грн., а у базовій комплектації Comfort її можна придбати за 809 тис грн.

Конкурентами ТОВ «ВіДі автострада» Віталія Джуринського були ТОВ «Авто-плаза» Олексія Панасюка і депутата Херсонської міськради від партії «Укроп» Валерія Боржкова, ТОВ «Автосаміт на Столичному» Таріела Васадзе та ТОВ «Кит-Т» Геннадія Крашеніннікова та Андрія Туріци. Їх цінові пропозиції були меншими – 1,064, 1,065 та 1,13 млн грн. відповідно. Водночас усі три дешевші пропозиції були відхилені через невідповідність вимогам тендерної документації у зв’язку з відсутністю електронного цифрового підпису. Очікувана вартість закупівлі склала 1,17 млн грн.

Засновниками Національного комітету спорту інвалідів України є ГО «Спортивна федерація незрячих України», ГО «Спортивна федерація глухих України», Українська федерація спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, керівник Олена Зайцева. Раніше Національний комітет спорту інвалідів України очолював екс-нардеп від БЮТ Валерій Сушкевич.