«Укренерго» купило Mitsubishi Pajero та Toyota Camry за майже 2,5 мільйона
31.10.2018   //  

Державне підприємство «Національна енергетична компанія «Укренерго» 23 та 24 жовтня за результатами тендерів замовило ТОВ «Автоград» та ТОВ «Авто-плаза» два легкових автомобіля на загальну суму 2,31 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Так, «Автоград» поставить у Вінницю (там знаходиться Південно-Західна філія) 7-місний автомобіль підвищеної прохідності Mitsubishi Pajero Wagon 3.0 AT за 1,30 млн грн.

Авто матиме клімат-контроль, бортовий комп’ютер, оздоблення шкірою салону, вставки зі шкіри в дверях, оздоблення сидінь шкірою, передні сидіння з обігрівом, механічний кондиціонер для 2-го ряду сидінь, круїз-контроль, систему «Вільні руки» Bluetooth з голосовим управлінням та кнопками керування на кермі, подушки безпеки, CD МР3-програвач, навігаційну систему, 7-дюймовий дисплей з сенсорним керуванням.

Mitsubishi Pajero Wagon 3.0 AT можна придбати за 1,27 млн грн.

На торгах єдиним конкурентом ТОВ «Автоград» Олега Білого, Сергія Колоши та Юрія Артюхова було ТОВ «ВТ Моторс» Валентини Вербової, Сергія Вітька та Анатолія Тиквенка, чия пропозиція була вищою на 12,5 тис грн. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Крім того, ТОВ «Авто-плаза» поставить «Укренерго» автівку Toyota Camry за 1,01 млн грн. Авто матиме автоматичну коробку передач, клімат-контроль, оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією. Camry, подібну тій, яку придбало «Укренерго», продають за 0,96-1,05 млн грн.

Конкурентами ТОВ «Авто-плаза» на торгах були ТОВ «Фірма «Алмаз Мотор, ЛТД» Олексія Шохи та Олександра Корнієнка, а також ТОВ «Гранд Мотор» (бенефіціар екс-нардеп Михайло Гвоздьов). Їх пропозиції були вищими – на 18,8 тис грн. та на 43 тис грн. відповідно.

ТОВ «Авто-плаза» належить Олексію Панасюку та депутату Херсонської міськради від «Укропу» Валерію Боржкову, який керує фірмою.