Будівельники хочуть їздити по Чорнобильській зоні на двох «Мерседесах» за 6,5 мільйонів
24.10.2018   //   554 Переглядів

Mercedes-Benz-v220-4matic

Державне спеціалізоване підприємство з Управління капітальним будівництвом зони відчуження (ДСП «УКБЗВ», м. Чорнобиль Київської області) 22 жовтня оголосило тендер на придбання двох спецавтомобілів за 6,5 млн грн. Про це на своїй повідомив бізнесмен Олексій Тамразов з посиланням на систему «Прозорро».

Одна з автівок – Mercedes Benz V220 4matic – без спеціального обладнання коштує приблизно 2,1-2,2 млн грн. Серед додаткових опцій Mercedes Benz повинен мати чорну шкіру Lugano, відеокамеру кругового огляду, пакет Exterior sports, пакет «Столик», спортивні педалі, декоративне оздоблення «Дерево», пакет дизайну інтер’єру Interior Design package та багато іншого.

Щодо спеціальних засобів та спецобладнання, то йдеться про прилад відстеження фону навколишнього середовища по гамма RM-M, ноутбук зі спеціальним програмним забезпеченням для блоку детектування та GPS навігації, а також GPS систему.

«Дешевше машини для контролю фону навколишнього середовища не просто знайти», – іронізує Тамразов.

Другий спецавтомобіль – автобус А209.35 на базі Мерседес-Бенц Спринтер 316 CDI KA 4X2/4325 на 16 сидінь. Він серед стандартного обладнання повинен мати подушку безпеки водія, чорну тканину «Tanja», серед додаткового – автомагнітолу Audio 10, регульований кондиціонер «Tempmatik», круїз-контроль Tempomat.

Автобус також повинен мати спецзасоби: ноутбук зі спеціальним програмним забезпеченням для блоку детектування та GPS навігації, GPS систему, аерозольну установку VF CPM-300 та мобільну лабораторію електроживлення.

«Коли наступного разу прем’єр заїкнеться про те, що нам потрібно віддавати борги, покажіть йому це», – додав Тамразов.

Від «Наших грошей»:

ДСП «УКБЗВ» Міністерства надзвичайних ситуації України керує Олексій Сніховський.