АМКУ взявся розслідувати рекламну монополію батька депутата в селі під Києвом
21.10.2018   //   341 Переглядів

Київське обласне відділення Антимонопольного комітету України ініціювало розслідування стосовно фактів, які свідчать про нечесну конкуренцію на ринку зовнішньої реклами у Гатному Києво-Святошинського району.

Про це пише «Чесно» з посиланням на відповідь комітета активісту Сергію Чагарову.

Раніше стало відомо, що КП «МКП «Гатне» в 2017-2018 роках уклало лише одну угоду на розміщення в селі Гатне під Києвом зовнішньої реклами. Договір на розміщення 138 рекламних об’єктів укладено з ФОП Паламарчук Іван Талимонович, який є батьком депутата місцевої Києво-Святошинської райради Олександра Паламарчука.

Дозвіл було видано на п’ять років.

На встановлених бордах розміщено телефон для рекламодавців. Це телефон депутата Київо-Святошинської райради Олександра Паламарчука – сина ФОП Паламарчук.

За період з 13 липня 2017 року по червень 2018-го Паламарчук-старший сплатив за користування рекламними конструкціями до селищного бюджету 112 тис грн (біля 10 тис грн. в місяць – «НГ»).

Нині він єдиний користувач місць для тимчасового розміщення об’єктів зовнішньої реклами, з яким з 13 липня 2017 року по 26 липня 2018 року КП «МКП «Гатне» уклало угоду.

Паламарчук-молодший обрався до Києво-Святошинської райради від «Блок Петра Порошенка».