Залізниця заплатить за ремонт туалетів в Hyundai 4 мільйона «прокладці» з одним працівником
19.10.2018   //   322 Переглядів

Схема облицювання унітазів в швидкісних потягах

Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Українська залізниця»  24 вересня за результатами тендеру уклала уклала угоду з ТОВ «Світ постачання» на модернізацію в електропоїздах HRCS2 на загальну вартість 3,97 млн грн. Про це пише «Залізниця без корупції» з посиланням на дані «Прозорро».

Згідно тендерної документації цією «модернізацією» є встановлення 180 унітазів в швидкісних поїздах «Hyundai Rotem». До складу т«облицювання» входить кришка унітазу, кільце унітазу та огорожа ніші унітазу, виготовлені з композиційних матеріалів та нержавіючої сталі. Все це добро було оцінено в понад 20 тисяч грн. за комплект з монтажем.

Єдиним конкурентом переможця тендеру було  ТОВ «Сінерджи». Ця фірма вказала, що не має ні автотранспорту, ні складських приміщень для виконання контракту, а у випадку перемоги укладе договір з одним з міжнародних перевізників для постачання товару від виробника. Також фірма подала довідку , що не подає звітність 1-ДФ, оскільки не використовує працю осіб «на умовах, передбачених законодавством».

«Сінерджи» зареєстровано в житловій квартирі в Києві, по вулиці Лебедєва-Кумача 7-В. Власниками компанії є мешканець Донецька Олександр Богданюк, Марія Єрмоленко з теж окупованої Макіївки та киянин Юрій Подолянчук, в квартирі якого приписанеа фірма.

Абсолютно ідентична історія і в переможця тендеру ТОВ «Світ Постачання»: співвласником і директором фірми є Степан Халепа з окупованого Донецька, а зареєстрована компанія в квартирі №52 по вулиці В’ячеслава Чорновола 33/30 в Києві.

«Світ Постачання» вже три роки отримує замовлення від «УЗ. Раніше підприємство зокрема поставляло на сіль, гіпсокартон, склопакети, дозатори для мила і десятки інших найменувань.

Минулого року філія «Українська залізнична швидкісна компанія» замовляла «Світ Постачання» виготовлення  20 комплектів нижньої частини обшивки кабіни електропоїзду Hyundai  по 185 тис грн. за одиницю. Тоді єдиним конкурентом фірми на торгах також було «Сінерджи».

Згідно податкової звітності, наданої учасником в наступних тендерах, офіційно на підприємстві окрім директора працює тільки один робітник, а загальна їх зарплата складає близько 10 тис грн. на місяць на двох. До того ж ТОВ «Світ Постачання» не мало права юридично укладати договір з «Укрзалізницею» на розробку обладнання для електропоїздів адже згідно зареєстрованих КВЕДів фірма може здійснювати тільки торгівельні операції, а не виробництво.

Загалом «Світ Постачання» отримало державних замовлень на майже 25 млн грн.