Дилери «Богдану» розіграли 2,8 мільйона за електромобілі Hyundai Ioniq для Нацбанку
05.10.2018   //   458 Переглядів

Національний Банк України 10 вересня за результатами тендеру замовив ТОВ «Автоберег» легкових автомобілів на 2,84 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять три нових електромобіля Hyundai Ioniq Electric 2018 року випуску в середній комплектації Premium кольору «срібний металік» по 948 тис грн. Із цієї суми 894 тис грн. припадає на сам автомобіль з додатковим обладнанням, а решта 53 тис грн. – на технічне обслуговування і ремонт на СТО (ціни робіт і запчастин додано) протягом гарантійного строку експлуатації, який становить 5 років або 100 тис км пробігу.

Автомобіль потужністю 119 к. с. з акумулятором 28 кВт/год. та запасом ходу 280 км у нинішній комплектації має клімат-контроль, круїз-контроль, задній парктронік із камерою заднього ходу, фронтальні, бокові та колінні подушки і шторки безпеки, підігрів передніх сидінь і оздобленого шкірою керма, бортовий комп’ютер, мультимедійний комплекс, світлодіодні фари тощо. Додатково його оснастять GPS-трекером Navitrack GSTM32VI (надається замовником), кабелем Type 2, комплектом металевих дисків із зимовими шинами, гумовими килимками, аптечкою, вогнегасником і знаком аварійної зупинки, а також тонують скло передніх, задніх дверей та заднього лобового.

Нині цю комплектацію без додаткового обладнання продають у салонах по 917 тис грн.

У лютому КК «Київавтодор» замовляла їх іншій фірмі дещо дорожче – по 1,07 млн грн.

Ціна угоди на 0,05% нижча від очікуваної вартості закупівлі 2,84 млн грн.

«Автоберег» зі статутним капіталом 1 тис грн. Олексія Кондрачука є дилером імпортера автомобілів цієї марки в Україну – ТОВ «Хюндай Мотор Україна» із групи «Богдан» першого заступника секретаря РНБОУ Олега Гладковського.

Раніше переможець вказував у держреєстрі номер телефону +38(067) 9150570. Колись його також використовувало ТОВ «Український автомобільний холдинг», яке раніше належало Петру Порошенку, а потім ліквідувалося під назвою «Авторемзапчастина».

Єдиним конкурентом було ТОВ «Дар-Авто», яке належить ТОВ «Автоекспо», чиїми засновниками є Сергій Бєлий і ТОВ «Торговий дім «Камаз» Валентина Затхея з родиною, причому ніхто не знижував ціну на торгах. Бєлий колись керував корпорацією «Богдан», співвласником якої раніше був Петро Порошенко, а зараз нею володіє Гладковський.