«ОГХК» дала австралійцям 3,6 мільйона за аналіз і технологію переробки титанової руди
01.10.2018   //  

Філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» 3 вересня уклала угоду з компанією «Allied Mineral Laboratories Pty Ltd» (Австралія) про дослідження на $128 тис, або 3,61 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч австралійці випробують і проаналізують склад проби титанової руди Букинської ділянки Межирічного родовища в кількості 3,5 т, а також розроблять технологію її збагачення. З усіх коштів $90 тис відведено на тестові роботи, $18 тис – на аналізи, $20 тис – на нагляд і підготовку звіту.

Австралійська «Allied Mineral Laboratories» («AML»), яка вперше отримала підряд в Україні, є консалтинговим підрозділом «TZ Minerals International Pty. Ltd.» («TZMI»).

Нагадаємо, навесні «ОГХК» повідомляла, що австралійські експерти відвідали кар’єри Іршанської філії, і перша партія зразків надійшла в лабораторію «AML». За даними прес-релізу держкомпанії, склад іршанських порід на нових родовищах дозволить розробити технологію їх переробки на новій фабриці, яку побудують на «Іршанському ГЗК».