Погана новина про те, як оточення Антона Яценка заводили на потоки оціночної бази ФДМУ
17.09.2018   //   660 Переглядів

Є три новини стосовно схеми, нещодавно впровадженої Фондом держмайна разом з Єдиною базою звітів про оцінку майна. Про сумніви у електронному модулі і новому законопроекті про ліквідацію оцінщиків у найближчих публікаціях. Зараз мова піде про формальний заліт схемників.

В ході робочої зустрічі в АМКУ під керівництвом державної уповноваженої Агії Загребельської 14 вересня були оприлюднені дані, що вказують не просто на змову чи схему. Знайшлись і докази, які, на думку вашого покірного слуги, можуть і мають потрапити до порушеного у серпні провадження прокуратури №42018000000000715 щодо «можливого» вчинення службовими особами ФДМУ кримінального правопорушення при всажуванні приватних майданчиків на грошові потоки між державною базою звітів і її користувачами.

Нагадаю, ці майданчики, пов’язані з оточенням нардепа Антона Яценка, більше відомого як «хрещений батько» Тендерної Палати, зараз заробляють по 1 мільйону гривень в день тільки за те, що беруть по 510 гривень за кожне звернення нотаріусів/оцінщиків до державної бази. Без жодних виплат державі і без жодної користі для самої бази, бо «прокладки» беруть гроші просто за пересилку несекретних файлів.

Отже слідкуйте за датами.

З презентованих матеріалів АМКУ стало відомо, що оператори майданчиків «Професійна оцінка» (оператор – ТОВ «Про закупівлі») та  «Експрес оцінка» (ТОВ «Акцепт онлайн») свої заявки на авторизацію направили в Фонд держмайна 30 липня.

31 липня ФДМУ ці заявки розглянув. Але в них ніяк не могло бути обов’язкового атестату відповідності комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) від Держспецзв’язку, як то вимагалось Порядком авторизації електронних майданчиків, впровадженим спільним наказом ФДМУ і Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (його положення на скрінах нижче). Бо ці атестати були зареєстровані лише 31 липня. Тобто через добу після того, як оператори направили свої заявки в ФДМУ, у яких, наголошую, вже мали бути копії ще не існуючих атестатів.

Далі буде…

Нагадаю, раніше повідомлялось:

Блог від: Юрій Ніколов