ДУСя купила «Мерседес» за 2,4 мільйони
14.09.2018   //   675 Переглядів

Державна організація «Автобаза Державного управління справами» 11 вересня замовила спільному підприємству у формі ТОВ «Автомобільний Дім-Україна Мерседес Бенц» легковий автомобіль за 2,35 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить Mersedes-Benz V-class V 250 d / AVG / L (Avantgarde) довгий. Автомобіль матиме декоративне оздоблення салону «Дерево», автоматичну коробку передач 7-G-Tronic Plus, канал подачі теплового повітря в пасажирське відділення, круїз-контроль Tempomat, подушки безпеки, паркувальний пакет з камерою на 360 градусів, 2-з’ємні утримувачі стаканів в задніх підлокітниках, автоматику системи кондиціонування повітря, додаткову систему контролю клімату в задній частині салону, шкіру Lugano бежевого кольору, задні двері з електроприводом, складаний стіл.

В одного з офіційних представників Mersedes-Benz в Україні вказана попередня вартість Mersedes-Benz V-class Avantgarde у розмірі 2,52 млн грн. У іншого ж представника Mersedes-Benz ціна поки не вказана, а зазначено, що такий Mersedes-Benz скоро буде у продажі.

«Автобаза Державного управління справами» придбала у ТОВ «Автомобільний Дім-Україна Мерседес Бенц» новий автомобіль за переговорною процедурою – фірма були єдиним учасником тендеру. В обґрунтуванні зазначається, що замовник двічі відміняв тендер через відсутність достатньої кількості учасників. А враховуючи об’єктивну необхідність закупівлі автівки, може бути застосована переговорна процедура закупівлі.

Бенефіціаром спільного підприємства у формі ТОВ «Автомобільний Дім-Україна Мерседес Бенц» є Таріел Васадзе.

Як повідомляли «Наші гроші», 10 вересня «Автобаза Державного управління справами» купила 15 автомобілів Toyota Camry та один Toyota Land Cruiser 200 на загальну суму 13,00 млн грн.

Влітку «Авотбаза ДУС» оголосила про проведення тендерів щодо закупівлі 4-х «Мерседесів» на загальну суму 53,89 млн грн., у тому числі і двох броньованих по 21 мільйону за штуку. Водночас, закупівлю відмінили через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.