При Кравцову «Укрзалізниця» припинила проводити відкриті брухтові аукціони, введені Балчуном
12.09.2018   //  

ПАТ «Українська залізниця» з лютого 2018 року не оголошувала жодного аукціону із продажу брухту кольорових і чорних металів на електронному майданчику «Tab».

Останні дев’ять оголошених аукціонів мали відбутися на початку лютого 2018 року. Але один аукціон не відбувся через подання лише однієї заявки замість принаймні двох заявок, результати ще двох аукціонів із 7 і 8 учасниками, виграних відповідно ТОВ «Інтер-Пром-Груп» і ТОВ «І С» скасували, а решту аукціонів було скасовано ще до проведення.

Причини припинення продажу брухту «Укрзалізницею» на відкритих аукціонах невідомі.

Нагадаємо, у червні 2017 року філія «Центр забезпечення виробництва» провела на «Tab» два великі аукціони на продаж сталевого брухту на суму 229,04 млн грн. Один із них виграло ПАТ «Інтерпайп НТЗ» Віктора Пінчука із ціною 113,17 млн грн., а другий – ТОВ «Метінвест-Ресурс» Ріната Ахметова із ціною 115,87 млн грн.

Сам майданчик було введено в дію на початку 2017 року, коли «Укрзалізницею» керував поляк Войцех Балчун.

Майданчик створило ТОВ «Таб юа» Олександра Зінчука, Станіслави Чанкової і Віталія Струтинського. Держпідприємство «Сетам» невдало позивалося до «Укрзалізниці» в суд про визнання недійсними результатів відкритого відбору (конкурсу) на створення електронного майданчика для торгівлі залізничним брухтом.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, вказаний майданчик створений для реалізації списаних «Укрзалізницею» старих вантажних вагонів на металобрухт.

Після закінчення контракту з Балчуном «Укрзалізницю» очолив Євген Кравцов.