Родичі судді-безхатченка, який закрив справу Кернеса, стали власниками квартир та люксових авто
17.08.2018   //  

Суддя Київського райсуду міста Полтави Андрій Антонов у своїх деклараціях із нерухомості вказує лише одну земельну ділянку. Одночасно з цим батьки його дружини за останні роки придбали три  квартири та два коштовних авто.

Про це пише Антон Столяров в проекті «Декларації» («Bihus.Info»).

Згідно до інформації з Реєстру нерухомого майна, у 2010 році тесть судді Юрій Романенко придбав квартиру площею 34 кв. м по вулиці Богдана Хмельницького, 11 у Полтаві. У червні 2018 року він купив ще одне 43-метрове помешкання у провулку Ломаному, 36. А теща судді Антонова  – Ніна Романенко, стала власницею 47-метрової квартири у полтавській новобудові по вулиці Гожулівській, 30.

На даний час сукупна вартість всієї цієї нерухомості складає близько $50-55 тис.

У 2012 році Ніна Романенко придбала новий Mercedes-Benz ML 250 CDI 4MATIC. Торік вона також стала власницею BMW 520i 2015 р. в. Зараз на вторинному ринку подібні авто коштують $70-80 тис.

Ніна та Юрій Романески ніколи не займалися бізнесом.

Сам Андрій Антонов у своїх деклараціях за 2014-2017 роки із нерухомості вказує лише земельну ділянку у Полтаві площею 1000 кв. м. Пересувається суддя нібито на Opel Vectra 1993 року випуску та мотоциклі  Honda NM. Згідно з біографією, у Київському районному суді він працює останні 14 років, а до цього проходив службу в органах внутрішніх справ і податковій міліції.

Його батько Володимир Антонов також понад 30 років вершив правосуддя у Полтаві та Харкові. У 2014 році, після свого виходу на пенсію, він придбав собі новий кросовер BMW X5. Зараз ціни на такі автівки в салонах у залежності від комплектації коливаються в межах $55-80 ти доларів. Інший син Антонова Сергій також пішов по юридичній лінії і зараз працює суддею Октябрського райсуду Полтави.

Нагадаємо, 10 серпня суддя Андрій Антонов закрив кримінальне провадження проти мера Харкова Геннадія Кернеса, оскільки прокурори не з’явилися на 7 судових засідань і не підтримували обвинувачення по справі. Кернеса та його двох охоронців звинувачували у викраденні, побитті та погрозі вбивством двох активістів Євромайдану. Після цього Національне агентство із запобігання корупції взялося за повну перевірку декларацій судді за 2015, 2016 і 2017.

 Від «Наших грошей»:

В деклараціях суддя Андрій Антонов не вказує жодного доходу своєї дружини Марини Антонової.