За півмільйона на піар мерії Маріуполя змагалися ЗМІ Ахметова
07.08.2018   //   164 Переглядів

Виконком Маріупольської міської ради за висвітлення своєї діяльності у регіональних газетах заплатить 545 тис грн. двом фірмам – ПрАТ «Газета «Приазовський робочий» та ТОВ «Відродження Донбасу». Про це написало видання «Open.dn.ua» з посиланням на систему «Прозорро».

Тендерна пропозиція була розбита на п’ять лотів. Найбільший – на 250 тис грн. – лот № 3 «Освітлення іміджевих матеріалів про Маріуполь у вкладиші газети на місцевому рівні».

У всіх лотах претендентом на отримання бюджетних грошей виступила газета «Приазовский рабочий», причому у двох з них конкуренцію їй склало ТОВ «Телерадіоорганізація «Маріупольське телебачення», яка веде свою діяльність виключно у сфері телемовлення.

Телевізійники трохи знизили запропоновану замовником ціну – по лоту № 3 з 250 тис грн. до 249,52 тис грн., а по лоту № 2 з 50 тис грн. до 49,51 тис грн. Однак, тендерна комісія відхилила  пропозиції «Маріупольського телебачення» через відсутність інформації «про наказ про призначення повноваженого щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі».

«Незважаючи на видимість конкуренції, бюджетні гроші все-одно буде освоювати відомий олігарх, який є бенефіціаром обох учасників тендера. Кінцевим бенефіціарним власником газети «Приазовський робочий» та телеканалу «Маріупольське телебачення» є Рінат Ахметов, чиї колишні співробітники є нинішніми чиновниками Маріупольської міськради і його виконавчого комітету», – написало видання.

Як відомо, мер Маріуполя Вадим Бойченко раніше працював директором по персоналу Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча Ріната Ахметова.

Від «Наших грошей»:

Крім двох лотів за 250 тис грн. щодо висвітлення іміджевих матеріалів про Маріуполь та 50 тис грн. відносно висвітлення інформації щодо соціально-економічного розвитку Маріуполя та інформацію про діяльність Маріупольської міськради і її виконкому у колонці в місцевій газеті, «Приазовський робочий» отримає ще 120 тис грн. за інформаційне висвітлення діяльності виконкому у місцевій  газеті та 76,38 тис грн. за висвітлення інформація про прийоми, звітування маріупольських депутатів у місцевій газеті. На останніх двох лотах «Приазовський робочий» був єдиним учасником.

5-й лот відносно висвітлення інформації щодо соціально-економічного розвитку Маріуполя та інформації про діяльність міськради і її виконкому у колонці в регіональній газеті виграло ТОВ «Відродження Донбасу», одним з бенефіціарів якого є співголова Опозиційного блоку, екс-нардеп та екс-віце-прем’єр Борис Колесніков. «Приазовський робочий» був єдиним конкурентом переможця.