Шотландська «прокладка» на біржі продала «Укргазвидобуванню» дешевший метанол за 108 мільйонів
02.08.2018   //  

ПАТ «Укргазвидобування» 3 липня за результатами електронних біржових торгів на ТБ «Українська енергетична біржа» уклало угоду з компанією «Petrochemical Systems L.P.» (Шотландія) про постачання метанолу на 3,56 млн євро, або 108,58 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До квітня 2019 року на умовах DAP поставлять 9 тис т технічного метанолу марки А за попередньою ціною 395 євро за тонну. Кінцева ціна буде розраховуватися за формулою:

Р = К * D – F, де

Р – ціна товару, в євро за одну метричну тонну;

К – середньоарифметичне між квартальним котируванням, що опубліковане виданням ICIS Methanol (Europe) у розділі Contract Price FOB Rotterdam  EUR/tonne та середньоарифметичним котируванням ICIS Methanol (Europe) у розділі SPOT PRICES FOB Rotterdam EUR/tonne, за місяць відвантаження;

D – диференціал, значення якого складає 1,13;

F – вартість транспортування товару по території України від станції прикордонного переходу до станції призначення, згідно тарифів ПАТ «Укрзалізниця» на дату підписання акту приймання передачі.

Нещодавно ДП «Смоли» законтрактувало в іншої фірми метанол російського виробництва на умовах CPT за попередньою ціною 500 євро за тонну.

Саме ж «Укргазвидобування» в лютому замовляло метанол у нинішнього постачальника на умовах DAP за попередньою ціною 413 євро за тонну, що на 5% дорожче.

За даними сайту «ImportGenius», у січні ТОВ «Карпатсмоли» ввозило білоруський метанол по 268 євро, «Укргазвидобування» – російський по 296 євро, а ТОВ «Форис-Транс» – російський по 279 євро.

Шотландська «Petrochemical Systems L.P.» зі статутним капіталом 1 тис фунтів стерлінгів створена у листопаді 2016 року. Тоді її учасниками були «Comet Admin Ltd» і «Westcity Admin Ltd». Підписи від усіх цих трьох компаній при реєстрації «Petrochemical» ставила мешканка офшорного Белізу – Tiffany Nicole Brown, на яку також заведено низку інших британських підприємств. Ця ж номінальна власниця є однією із бенефіціарів ТОВ «Компанія з управління активами «Ізі Лайф». На цю фірму з 2011 року записано 80% акцій ПАТ «Черкаський автобус», що раніше належало Петру Порошенку.

Порошенко володів «Черкаським автобусом» через корпорацію «Богдан». У 2009 році він віддав автомобільний напрямок бізнесу своєму давньому другу та партнеру Олегу Свинарчуку, який у 2011 році й переоформив автобусний завод на «Ізі Лайф» та офіційно вивів його зі складу корпорації «Богдан».

Після обрання Порошенка президентом України у 2014 році, Свинарчук змінив прізвище на Гладковський (по матері) і очолив Міжвідомчу комісію з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю, а згодом вже у статусі першого заступника Секретаря РНБОУ почав контролювати весь оборонно-промисловий комплекс. У свою чергу «Богдан» домовився із білорусами про спільне виробництво вантажівок МАЗ для української армії на іншому заводі у Черкасах. А на «Черкаському автобусі», який частково належить пані Браун з Белізу, збирають автобуси «Атаман» на агрегатній базі «Isuzu».

Детальніше – у статті «Європрокладки «Укргазвидобування» з плямами порошенківців».