Кіоскерка взяла 141 мільйон на коштовний водогін у Дніпрі, бо на третину дешевша фірма забула паспорт директора
24.07.2018   //   451 Переглядів

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради 20 липня за результатами тендеру замовив ТОВ «Виробничо-будівельна компанія «Промшляхбуд» водогін за 141,47 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2021 року мають збудувати третю чергу водогону нижньої частини колишнього смт. Таромське у м. Дніпрі.

За підсумковою відомістю ресурсів, найбільша сума в 20,69 млн грн. піде на поліетиленові труби для холодної води PE 100 SDR-11 (1,6 МПа) діаметром 315 мм по 3 255 грн./м (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки).

Взимку-навесні такі труби продавалися по 2 1002 185 грн./м із ПДВ, або 1 750-1 821 грн./м без урахування податку, що принаймні в півтора рази дешевше.

Ще 12,70 млн грн. відведено на асфальтобетон щільний дрібнозернистий типу Б марки 2 по 2 708 грн./т.

У квітні на виграному іншою фірмою дорожньому тендері Кам’янської міської ради він коштував у півтора рази дешевше – 1 750 грн./т.

Крім того, сталеві електрозварні прямошовні та спіральношовні труби з опором розриву не менше 38 кгс/кв. мм діаметром 530х8 замовили по 3 785 грн./м. У перерахунку через густину сталі це становить близько 37 тис грн./т.

У березні Дирекція з будівництва другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» замовила більші діаметри на третину дешевше – по 26-28 тис грн./т.

На заробітну плату піде 3,81 млн грн., тобто 3% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 1% – 1,52 млн грн. Ціна угоди на 0,3% нижча від очікуваної вартості закупівлі в 141,82 млн грн.

ТОВ «Спецінжиніринг Постач» пропонувало на третину нижчу ціну. Фірму відхилили за відсутність копії паспорта підписанта, довідок про його повноваження і персональні дані, гарантійного листа про надання послуг згідно істотних умов договору. Замість останнього компанія подала лист-згоду з проектом договору та його істотними умовами, а довідка про повноваження підписанта була у тендерній пропозиції.

За даними системи «YouControl», фірма «Промшляхбуд» зі статутним капіталом 100 грн. була заснована в Києві в лютому 2017 року Аліною Єрко і Віталієм Григорчуком. Нині Григорчук володіє ТОВ «Лендер Консалт» із Маріуполя на Донеччині, а Єрко – ТОВ «Девелопбудшлях» із Боярки на Київщині. Згодом «Промшляхбуд» переоформили в місті Апостолове на Дніпропетровщині на Миколу Литвина з Кривого Рогу. А цьогоріч власницею «Промшляжбуду» стала криворіжанка Інна Наумчак, а статутний капітал компанії зріс до 1,73 млн грн. Підприємниця Наумчак керує кіоском у складі торговельно-зупиночного комплексу «20 Автобаза» у Кривому Розі.

Усього з грудня 2017 року переможець виграв тендерів виключно Дніпропетровської ОДА, Дніпровської міськради і КП «Житловик» Верхньодніпровської райради на 297,44 млн грн., з яких теперішній – перший у мерії Дніпра і найбільший серед усіх.

Дорожчим конкурентом було ТОВ «Будівельна компанія «Веллбуд», причому ніхто не знижував ціну на аукціоні. Цю фірму зі статутним капіталом 1 тис грн. створили в Боярці у 2016 році кияни Антон Різник та Олена Ніколайчук. Пізніше її переписали в Кривому Розі на місцевого жителя Костянтина Коваленка, а статутний капітал зріс до 500 тис грн.

Загалом із березня 2017 року суперник виграв тендерів на 299,68 млн грн.

Торік Дніпропетровська ОДА розірвала угоду з «Веллбудом» про будівництво підвідного водоводу Кривий Ріг – Зелений Гай за 21,45 млн грн. Це відбулось після того, як юристи Центру протидії корупції знайшли і повідомили про порушення на тендері: учасники були пов’язані між собою: одні – спільним керівництвом, інші – контактною особою.