Бориспільські депутати від «Нашого краю» розбудують школу на околиці Києва за 118 мільйонів
12.07.2018   //  

Софіївсько-Борщагівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області 10 липня за результатами тендеру замовила ПрАТ «Агробудмеханізація» реконструкцію школи за 118,04 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2019 року реконструюють із прибудовою приміщень Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ЗОШ І-ІІІ ступенів» по провулку Шкільному, 1-в. Інженерні мережі на 25% ціни угоди влаштує субпідрядник ПрАТ «Пересувна механізована колона-508». Гарантійний строк становить десять років.

За підсумковою відомістю ресурсів первинної пропозиції, вибірково перевірені ціни гарячекатаної арматурної сталі, розчинів, бетону, піску, щебеню і плитки відповідають ринку та іншим тендерам (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки).

Паркет Barlinek Diana Forest Дуб Goldberg в обсязі 1 021 кв. м замовили по 578 грн./кв. м, тоді як в інтернет-магазинах його ціна за обсяг від 70 кв. м становить 658 грн./кв. м.

Клей Mira 3000 Standardfix купили по 3,15 грн./кг, хоча його ринкова ціна – 4,72 грн./кг.

На торгах переможець знизив ціну менше ніж на відсоток, тож ціни суттєво не впали.

На заробітну плату піде 11,19 млн грн., тобто 9% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 6% – 6,53 млн грн.

Ціна угоди на 0,09% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 118,04 млн грн.

«Агробудмеханізація» і субпідрядник «Пересувна механізована колона-508» належать Володимиру Шалімову. Він та його син Ігор Шалімов, також акціонер фірми-переможця, є депутатами Бориспільської міськради від партії «Наш край», навколо якої об’єдналися колишні «регіонали». На місцевих виборах 2015 року список цієї партії у Борисполі очолював мер Анатолій Федорчук. Він є міським головою Борисполя з 2006 року, а з Партії регіонів вийшов незадовго до втечі Віктора Януковича 20 лютого 2014 року.

Усього з 2007 року ці дві фірми отримали підрядів принаймні на 468,31 млн грн.

Конкурентами були ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія» Наталії Іськів, Галини Бойко та Богдана Монастирського (екс-заступника мера Борислава Львівської області Ігоря Яворського) і київське ТОВ «СК Укрстрой» Тетяни Довгулі з Запоріжжя, які не знижували ціну під час аукціону, на відміну від переможця.