Козинський вперше виграв 103 мільйони на басейни Запоріжжя із двократною різницею у власних цінах
Департамент капітального будівництва Запорізької ОДА 25 квітня і 7 червня за результатами тендерів замовив ТОВ «Рубікон-Моноліт» будівництво і ремонт басейнів у Запоріжжі на загальну суму 103,37 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».
- За 70,82 млн грн. до кінця 2021 року збудують басейн у КВНЗ «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» в Науковому містечку, 59.
За підсумковою відомістю ресурсів, припливно-витяжна установка Neptun із вбудованим насосом Clima Product L=13500/15500 куб. м/год., автоматикою, частотниками і рамкою обв’язки коштує 3,15 млн грн. (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки).
По 57 416 грн./т замовили рами типу P-320-V із двотаврів змінної жорсткості за типовим проектом 828KM, основні несучі конструкції каркасів одноповерхових будівель, каркаси підвісних стель із підвісками та деталями кріплення, конструкції огорожі другого поверху, сходів і вентканалів, ригелі під вікна та батареї тощо.
Днями на тендері Рівненської ОДА щодо спортзалу індивідуальні металоконструкції каркаса будівлі без деталізації характеристик були вдвічі дешевшими – 27 500 грн./т.
- Ще 32,55 млн грн. відведено на реконструкцію басейну КЗ «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» по вул. Перемоги, 68.
Цього разу основні несучі конструкції каркасів одноповерхових будівель різних видів (колони, балки, ферми, зв’язки, ригелі, стояки, фахверки, прогони тощо) коштують 26 667 грн./т, що вдвічі дешевше від попереднього будівельного тендеру департаменту.
Сума угод на 1% нижча загальної очікуваної вартості у 104,09 млн грн.
Засновниками дніпровського «Рубікон-моноліту», який уперше виграв тендери в Запорізькій області, є Григорій Козинський, Вано Майсурадзе і Станіслав Маланчук. Раніше засновником також був Роман Бенко.
Козинський виконував будівельні проекти на замовлення одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова, наприклад, будівництво єврейського центру «Менора» у Дніпрі.
Бенко очолює відділ контролю та державного нагляду Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області.
За дорожчий підряд із переможцем змагалося тільки дніпровське ПП «Спецбудмонтаж-21» Антона Степаненка з Павлограда Дніпропетровської області та Антона Філімонова з Запорізької області, яким керує Олексій Тельнов. Раніше компанія називалася «Сельбуд-11» та була прописана у Павлограді.
Матері Степаненка – Наталії Степаненко належить павлоградське ТОВ «СМУ-21». У липні 2015 року воно було оштрафовано АМКУ на 100 тис грн. за змову на торгах.
На дорожчому тендері дві інші фірми з нижчими 1-2% цінами, але їх відхилили. ТОВ «Мега-ТЕК» принесло аналогічний договір від 2013 року з ВП «ОК «Семидвір’я» ДП «НЕК «Укренерго» з Алушти. Однак замовник заявив, що не може перевірити виконання робіт, бо Крим окуповано, а також що у договорі присутні не всі види роботи, передбачені нинішнім підрядом, а наявні роботи виконані на суму меншу від загальної вартості договору. ТОВ «Сіно-Форт, Лтд» не подало документ про призначення керівника, сканкопії розрахунку та договору або наказу на одного з працівників, а також не наклало на пропозицію електронно-цифровий підпис.
Дорожчими конкурентами на торгах щодо реконструкції були ТОВ «Конус Україна» Костянтина Іващенка і ТОВ «Майстер-Буд» Лариси Флакс і Михайла Тульчинського, ще одним кінцевим бенефіціаром якого донедавна значився Дмитро Мішалов, батько Вячеслава Мішалова, котрий до кінця 2017 року був секретарем міськради Дніпра.