Хмельницькі комунальники помітили фірму в «чорному списку» АМКУ і викинули її з тендеру на 172 мільйона
29.05.2018   //   489 Переглядів

Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради 21 травня відмінило тендер на будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні з очікуваною вартістю 172,19 млн грн.

Про це пише «Незалежний громадський портал» з посиланням на дані системи «Прозорро».

Документи на участь в аукціоні подали три хмельницьких підприємства: ТОВ «Будівельний Альянс Груп», ПФ «Діта» і ПМП «Лідер». Тендерний комітет у процесі дослідження документів відсіяв фірму «Діта», яка внесена до «чорного списку» Антимонопольного комітету через порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Цим рішенням фірмі заборонили участь в тендерах на три роки.

ПФ «Діта» зі статутним капіталом 5 млн. грн. належить екс-депутату Хмельницької міськради Михайлу Кіпер ману, керівником значиться Мацьков Артем.

Також тендерний комітет відхилив пропозицію «Лідер» через неподання фірмою повного пакету необхідних документів.

Претензій у замовника не виклало «Будівельний Альянс Груп», однак через відсутність достатньої конкуренції, тендер довелося скасовувати.

26 січня 2017 року під час візиту на Хмельниччину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв підтримку з будівництвом лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні на вул. Кам`янецька, 94 у Хмельницькому.

29 березня депутати Хмельницької облради визначили будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні пріоритетним об’єктом на 2017-2019 роки.

Попередня вартість будівництва нового лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні, визначена ще у 2012 році, становила 99 мільйонів гривень. Наразі за орієнтовними підрахунками ця сума сягає близько 300 мільйонів гривень.

 

Від «Наших грошей»

ПФ «Діта» була внесена до переліку підприємств, які порушили економічну конкуренцію, у квітні 2018 року рішенням Адміністративної колегії Хмельницького тер відділення АМКУ. Було встановлено, що «Діта» змовилося в вересні-жовтні 2017 року  з ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» під час тендеру на будівництво спорткомплексу смт. Сатанів Хмельницької області». Фірми були оштрафовані на загальну суму 136 тис грн., їм заборонили участь в державних закупівлях на три роки. На сайті АМКУ відсутня інформація про судове оскарження «Дітою» рішень тервідділення комітету.

За даними «Прозорро», в 2015-2018 роках «Діта» отримала замовлень на 95,04 млн грн.
ПМП «Лідер» зареєстроване на Богдана Сенчука, який в 2015 році балотувався до Хмельницької облради від «Радикальної партії» Олега Ляшка, але депутатом не став.

Засновником та керівником «Будівельний Альянс Груп» є Іван Крутилко, який також невдало балотувався на останніх виборах до Хмельницької облради від «Блоку Петра Порошенка».