Коштовну автівку зареєстрував батько сбушника, який обшукував детективів НАБУ
25.04.2018   //   1819 Переглядів

59-річний Сергій Кошин  із м. Дубровиця Рівненської області у січні 2018 року зареєстрував автомобіль «Volkswagen touareg» 2016 року випуску із об’ємом двигуна 2967. Про це свідчать дані транспортного реєстру МВС. Вартість таких вживаних авто стартує від $57 тис.

Сергій Кошин є батьком працівника СБУ Олексія Кошина, який, за даними «Наших грошей», брав участь в обшуках у агентів НАБУ по справі справі очільниці ДМС Діни Пімахової.

Кошин-старший бізнесу не має, з 1986 року до 2007 року працював директором Дубровицької автошколи ТСО України, був помічником нардепа Олександра Абдулліна (БЮТ) і депутатом Дубровицької районної ради Рівненської області. У 2007 році пройшов до у Верховної Ради від «Батьківщини». У жовтні 2017 року став головою «Товариства сприяння обороні України».

Матір сбушника Віра Кошин теж набула у власність недешеву нерухомість. Згідно витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, у лютому 2017 року Віра Кошин уклала із забудовниками договір про бронювання для передачі у власність квартири у столичному ЖК «Венеція» площею 102,5 кв. м.

Також у липні 2017 року жінка купила 10 соток землі на території с. Вища Дубечня Вишгородського району Київської області, а у січні 2015 – отримала свідоцтво про право власності на 10 соток землі на території Дмитрівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

Віра Кошин бізнесу не має, ще донедавна працювала керуючою справами Дубровицької районної ради. У декларації перед звільненням жінка вказує 134-метрову недобудовану квартиру в Києві, яка повністю або частково побудована з матеріалів чи кошти її або членів її сім’ї. Також матір сбушника зазначає, що 2014 року набула право на цінні папери ТОВ «КУА Евклід» ВПІФ «Форт» номінальною вартістю 944,7 тис. грн. ТОВ розташоване за тією ж адресою, за якою Віра Кошин зареєструвала право власності на квартиру в 102,5 кв.м.

Сестра Олексія Кошина Наталія Новик є дружиною замначальника відділу Департаменту захисту економіки Нацполіції Віталія Новика.