«Укренерго» купило п’ять електромобілів Hyundai Ioniq по мільйону за штуку
26.10.2017   //   563 Переглядів

ДП «НЕК «Укренерго» 18 вересня за результатами тендеру замовило ТОВ «Хюндай Мотор Україна» легкових автомобілів на 4,79 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До жовтня мали поставити п’ять нових електрохетчбеків Hyundai Ioniq потужністю 119 к. с. з акумулятором 28 кВт/год., запасом ходу 280 км, антиблокувальною системою гальмування та фронтальними подушками безпеки по 958 тис грн.

Конкретна назва комплектації автомобілів не вказана, але зазначено, що мінімум один з них повинен бути із системою моніторингу «сліпих зон». Вона пропонується лише у найдорожчій комплектації Top за 1,07 млн грн., яка має шкіряний салон, фронтальні, бокові та колінні подушки і шторки безпеки, світлодіодні фари, інтелектуальний круїз-контроль, передній і задній парктроніки, підігрів задніх і вентиляцію передніх сидінь, системи слідкування за розміткою та автономного екстреного гальмування.

Зараз простіші комплектації Comfort і Premium коштують відповідно 928 і 988 тис грн., однак у вересні ціни були дещо нижчими.

Директор «Укренерго» із закупівель Валерій Полшков підтвердив, що замовлено чотири автомобіля Premium та один – Top. За його словами, найдешевша комплектація Comfort не поставляється в Україну.

Нещодавно Адміністрація морського порту «Южний» замовила два електромобіля Hyundai Ioniq Top по 1,03 млн грн.

Гарантійний строк становить п’ять років або 100 тис км пробігу.

Передбачено аванс до 80% протягом 7 банківських днів після підписання договору та забезпечення виконання договору в розмірі 5%

Ціна угоди на відсоток нижча від очікуваної вартості закупівлі.

Єдиним конкурентом було дилер Hyundai – ТОВ «Автоберег» Олексія Кондрачука зі статутним капіталом 1 тис грн., яке не знижувало ціну, на відміну від переможця. Воно вказало в держреєстрі номер телефону +38(067) 9150570, який колись використовувало ТОВ «Український автомобільний холдинг», яке раніше належало Петру Порошенку, а нині ліквідується під назвою «Авторемзапчастина».

Фірмою «Хюндай Мотор Україна» з групи «Богдан» керує Ігор Гладковський – син власника групи Олега Гладковського, першого заступника секретаря РНБОУ та бізнес-партнера Петра Порошенка.