Вишневе розіграло 1,3 мільйона за сцену для «НеАнгелів», Полякової, Барських, Огнєвіч та Андріани на День міста
14.09.2017   //  

Виконавчий комітет Вишневої міської ради Київської області 21 серпня за результатами тендеру замовив ФОП Тимошенко Дмитро Вікторович послугу з організації та проведення заходу «День міста Вишневе» за 1,30 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Підрядник 16 вересня організує напроти фонтану по вулиці Європейській виступи гурту «НеАнгели», Ольги Полякової, Макса Барських, Злати Огнєвіч та Андріани. Зокрема він забезпечить технічну частину заходу – сцену, звук і світло, а також технічні, транспортні та побутові умови артистів за їхніми райдерами.

Ціна угоди на третину відсотка нижча від очікуваної вартості закупівлі в 1,30 млн грн.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Енд Артістс» Олександра Снєгова на чолі з Іриною Царюченко, чия ціна дорівнювала очікуваній сумі. При цьому обидва учасники не знижували ціну під час аукціону.

Столичний підприємець Дмитро Тимошенко у квітні вказував у «Прозорро» контактний адресу електронної пошти dd@andartists.com. Вона належить вищезгаданому концертному  агентству «Andartists», на сайті якої раніше значився переможець.

Усього з квітня Тимошенко виграв тендерів на 1,82 млн грн., з яких цей – найбільший.