Філатов роздав «рідним» фірмам чиновників і перевізнику 7,6 мільйонів на відпочинок пенсіонерів
30.08.2017   //  

КП «Оздоровлення та відпочинок» Дніпропетровської міської ради 27 липня за результатами тендерів уклало три угоди щодо відпочинку та дозвілля громадян міста похилого віку на загальну суму 7,64 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

  • ТОВ «Аппекс 2005» за 3,60 млн грн. на серпень-грудень замовили 4 тис шестиденних путівок для пенсіонерів у комунальний санаторій-профілакторій «Лісний» (вул. Березанівська, 67) по 900 грн.

Програма кожного із 20 заїздів до табору «Золотий вік» включає лекції, майстер-класи, спортивні ігри, концерти, танцювальні, творчі, театральні та музичні вечори, прогулянки, масаж, перегляд фільму тощо. Також підрядник забезпечує фото- та відео-зйомку, першу медичну допомогу, прибирання, цілодобову охорону і відеоспостереження житлового корпусу та прилеглої території, а також брендоване оформлення.

Кошторис не опубліковано. Нагадаємо, у березні на друк поліграфії, а саме банерів, вивісок, оголошень, сувенірної та подарункової продукції, пішло 900 тис грн., або чверть суми аналогічної угоди з іншою компанією в 3,50 млн грн.

Дніпровський «Аппекс 2005» належить Максиму Величку з Павлограду, який у 2014 році був членом окружної виборчої комісії округу на Дніпровщині від кандидата в президенти Олега Ляшка. За даними системи «YouControl», донедавна засновницею була Ганна Гужеля, а до того – Сергій Тімарєв.

Гужеля у 2014 році теж була членом окружної виборчої комісії від Ляшка, але в іншому окрузі на Дніпровщині.

Тімарєв зараз очолює КЗ «Дніпропетровський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дніпропетровської облради.

  • ПП «ІКЦ «Порада» за 3,83 млн грн. під час проведення 21 заїзду в цей самий період забезпечить комплексне п’ятиразове харчування для 4 200 осіб по 152,10 грн. на добу.

Нині засновницею є Ольга Білоус, однак донедавна фірма належала Марині Фофановій. Остання очолює ГО «Сучасність і Жінка», до ради якої входить Юлія Пилипчак, власниця попереднього підрядника з організації табору – ТОВ «Яснополянське».

Крім того, торік у липні «ІКЦ «Порада» керувала Лілія Березовська, яка нині є директором замовника тендеру – КП «Оздоровлення та відпочинок».

  • ТОВ «АВТ Логістик» Дмитра Шикаловського дали 208 тис грн. за 40 послуг із нерегулярних перевезень 200 людей похилого віку та 15 супроводжуючих за годинним маршрутом до санаторію-профілакторію та у зворотному напрямку. За підрахунками «Наших грошей», перевезення однієї особи коштує 24,19 грн.

Єдиним конкурентом на транспортному тендері було ТОВ «Автобус Дніпро», яким керує той самий Шикаловський. А власниками суперника є ТОВ «АВТ Дніпро» і ТОВ «АВТ-Дніпро», до складу засновників яких входить сам перевізник-переможець.

«Аппекс 2005» виграв тендер у вищезгаданого «Яснополянського», а «ІКЦ «Порада» – у ТОВ «Контракт Продрезерв 5», яке вигравало тендери міськради на харчування школярів.

«Контракт Продрезерв 5» із Новомосковська на Дніпровщині записано на Діану Петровську та Діану Шаркун, а керує ним Ганна Авілко. Фірма прописана в одному будинку з ТОВ «Шері Плюс» Олександра Шаркуна, екс-депутата Новомосковської міськради від ВО «Батьківщина». У 2015 році він ішов у Дніпропетровську облраду від Радикальної партії Олега Ляшка.