Генпрокуратура купує Холодницькому розкішний членовоз Toyota Camry за мільйон (додано)
13.12.2016   //   557 Переглядів

(додано повідомлення «ВіДі Автострада» щодо цін на різні комплектації Toyota Corolla)

Генеральна прокуратура України визнала ТОВ «ВіДі Автострада» переможцем торгів щодо закупівлі легкових автомобілів за 3,61 млн грн. Остаточно угода  була підписана 21 грудня. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Генпрокуратура планує придбати для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури дві Toyota Camry у різних комплектаціях та три автівки Toyota Corolla Multidrive S 2016 року виробництва.

Найдорожче коштуватиме Toyota Camry Premium за 920 тис грн. Авто матиме максимальну комплектацію, в якій передбачена 6-ступінчаста автоматична коробка передач, оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією, автоматичний трьохзонний клімат-контроль, круїз-контроль, інтелектуальна система адаптивного переднього освітлення, камера заднього виду, люк з електроприводом. Передні крісла матимуть електропідігрів. Навігаційна система GPS матиме можливість безкоштовного оновлення впродовж трьох років.

camry1 camry2

Toyota Camry у комплектації Prestige за 843 тис грн. має трохи менше додатковий опцій. Наприклад, відсутній люк з електроприводом.

На сайті «ВіДі Автострада» ціни на базову комплектацію Toyota Camry починаються з 717 тис грн., Toyota Camry Prestige можна придбати за 869 тис грн., а Toyota Camry Premium за 948 тис грн.

corollaToyota Corolla 1.6 Dual VVT-i, Multidrive S з бензиновим двигуном теж має максимальну комплектацію: камеру заднього виду зі статичною проекцією, підігрів сидінь, клімат-контроль, кольоровий мультиінформаційний дисплей 4.2, аудіо систему Toyota Touch 2 (радіо, СD/MP3/WMA) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7.0 та 6 динаміками.

«ВіДі Автострада» продає Toyota Corolla Multidrive S у максимальній комплектації за 548 тис грн. Після опублікування цієї інформації, у «ВіДі Автострада» уточнили, що за таку ціну продається комплектація Active. А максимальна комплектація коштує зараз 603 тис грн. На момент подання тендерних пропозицій вона коштувала близько 636 тис грн.

«ВіДі Автострада» належить до групи «ВіДі» Віталія Джуринського.

Як повідомлялося, Генпрокуратура також придбає мікроавтобус Volkswagen Т6 Caravelle за 1,38 млн грн. для Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яку очолює Назар Холодницький. Його першим заступником є Максим Грищук, який очолював прокуратуру Львова і відомий як учасник бойових дій у Донецькому аеропорту.