Фірма отримала 4 мільйони від Запорізької АЕС на ремонт ліфтів, який не виконала – поліція
04.12.2016   //  

Правоохоронці підозрюють посадових осіб ТОВ «Північне монтажне управління» у незаконному отриманні державних коштів під час ремонту ліфтів відокремленого підрозділу «Запорізька АЕС» держпідприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

Про це свідчить ухвала Енергодарського міського суду від 24 листопада.

За даними слідства, у 2014-2015 роках «Запорізька АЕС» замовила ТОВ «Північне монтажне управління»  ремонт ліфтів, експертне обстеження та продовження терміну експлуатації вантажопідйомних механізмів на загальну суму 3,70 млн грн.

Сторони підписали акти виконаних робіт, втім, як встановило слідство, «Північне монтажне управління» фактично не здійснювало ремонтні роботи та обстеження.

Розслідуванням кримінального провадження №12016080160000729 від 26.05.2016 займаються слідчі Енергодарського ВП К-Дніпровського ВП ГУ Національної поліції. Прокуратура звернулися до суду з клопотанням надати слідчим доступ до 8 угод, підписаних між ВП «Запорізька АЕС» та ТОВ «Північне монтажне управління», та супровідних документів. Суд клопотання задовольнив.

Власником та директором ТОВ «Північне монтажне управління», яке засноване у 2013 році, є Дмитро Спірін. Він також є співвласником ТОВ «Алкодін» та ТОВ «Запорожтехноліфт».

За інформацією системи «Прозорро», «Запоріська АЕС» у листопаді 2015 року замовило цій фірмі пусконалагоджувальні роботи ліфтів за 128 тис грн., а у січні цього року – створення комплексу по переробці твердих радіоактивних відходів (РАВ), реконструкцію, монтаж ліфтів та будівельно-монтажні роботи за 184 тис грн.