За рік офшорники на чверть підняли ціну комплектуючих вибухівки для Павлоградського хімзаводу
29.11.2016   //   619 Переглядів

spetsyfikatsiya-phz-z-pidpysamyНВО «Павлоградський хімічний завод» 25 листопада уклало угоду з компанією «Inter Tex Link LTD» (Велика Британія) про закупівлю комплектуючих вибухівки на 774 тис євро, або близько 20,09 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Замовили комплектуючі №6 для виготовлення поверхневої неелектричної системи, комплектуючі №8 для виготовлення внутрішньосвердловинної неелектричної системи.

Також замовили 10 стартових машинок для ініціювання шок трубки неелектричної системи ініціювання марки MICKO 1 Dual по 684 євро за штуку. У 2015 р. завод замовляв їх цій же фірмі на чверть дешевше – по 512 євро/шт.

Виробником і відправником товару є компанія «Austin Detonator s.r.o» (Чехія).

Угода діятиме до кінця 2017 р. Передбачено аванс 90%, решту виплатять після прибуття товару в Павлоград.

Британська «Inter Tex Link LTD» з активами на 1 євро була створена у 2011 р. Зараз її директором є Jumo Ojavi Cemarla Grant з острова Сент-Вінсент, керівник ще двох британських фірм – «Soccer Time LTD» і «Too Meca LTD».

До 2014 р. фірмою-підрядником керувала Агнес Жуно (Agnes Jouaneau) із Сейшелів, яка значиться директором у нинішньому договорі з хімзаводом. За даними «Offshore Leaks», ця жінка пов’язана з 16 офшорними компаніями. Крім того, вона була номінальним власником британської фірми «Germain Services Ltd», яка через ланцюжок компаній володіла акціями збанкрутілого російського ТОВ «Внешпромбанк».

ahnes-zhuno-phz