«Укртрансгаз» викинув усі дешевших автостраховиків: «Може відразу вкажете назву переможця без аукціона?»
21.11.2016   //   322 Переглядів

ПАТ «Укртрансгаз» 15 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ПАТ «Страхова компанія «АСКО-Медсервіс» на послуги страхування автотранспорту. Вартість угоди складає 3,10 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

На рік застрахували 3 902 транспортних засобів підрозділів «Укртрансгазу» (повний список зі страховими платежами perelik-avtomobiliv-uth). Серед них найновішими є автівки Mazda BT-50 2012 р. в., а також автобуси, вантажівки та екскаватори 2015-2016 р. в.

Страхова сума за шкоду майну потерпілого становить 50 тис грн, життю і здоров’ю – 100 тис грн.

У 2015 році аналогічні послуги щодо 4 295 транспортних засобів замовили ПАТ «Страхова компанія «Арсенал страхування» за 3,26 млн грн.

Ця фірми прийшла на нинішній тендер із нижчою на 1% ціною, але її заявку відхилили, бо строк банківської гарантії збіг за кілька днів до розкриття пропозицій.

Крім того, ПАТ «Українська пожежно-страхова компанія» і ПрАТ «Страхова компанія «Брокбізнес» пропонували відповідно на 7% і 47% нижчі ціни. Першу заявку відхилили через збіг строку банківської гарантії та відсутність копії договору, а другу – через замалу кількість застрахованих автомобілів в аналогічному договорі з ДТГО «Південно-Західна залізниця».

При цьому одразу після оголошення тендеру потенційний учасник поставив замовнику таке питання: «Враховуючи визначення в кваліфікації до учасників вимогу досвіду з укладання договору на 3500 авто, може відразу вкажете назву переможця без аукціона?»

uth-strahuvannya-vymoha

Це запитання в “Укртрансгазі” назвали некоректним і звернулись до адміністраторів електронного майданчику з проханням унеможливити появу таких питань у подальшому.

Акціонерами «СК «АСКО-Медсервіс» є Руслан Демченко і Марія Олексіївна Єфіменко, відома як голова наглядової ради ліквідованого ПАТ «Трібо». Власником «Трібо» був Олексій Єфименко, батько Костянтина Єфименка, першого заступника міністра інфраструктури в уряді Миколи Азарова.

Ревізійну комісію фірми-переможця очолює Оксана Шимко, яка до того працювала провідним фахівцем управління зовнішньоекономічних відносин «Укртрансгазу».