Оточення Продивуса отримає 68 мільйонів на ремонт аварійного мосту на трасі Одеса-Рені
18.11.2016   //   630 Переглядів
Міст на трасі Одеса-Рені

Міст на трасі Одеса-Рені

Служба автомобільних доріг в Одеській області 14 листопада за результатами тендеру замовила ТОВ «Мостобудівельний загін № 112» капітальний ремонт мосту на автодорозі державного значення М-15 Одеса-Рені (на Бухарест) за 67,96 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2018 р. мають відремонтувати міст через протоку Дністра на км 52+789 траси біля села Паланка (Молдова). Цей міст, який почав руйнуватися ще у 2013 р., кілька разів закривали на ремонт, але торік він знову обвалився.

За угодою гарантійний строк на земляне полотно і дорожній одяг становить 10, а на саму споруду мосту – 20 років.

На заробітну плату піде 2,02 млн грн, тобто три відсотки від загальної суми контракту. На прибуток фірми заплановано 913 тис грн, або трохи більше 1%.

Переможець планує залучити субпідрядника – місцеве ТОВ «Тирас» Надії та Миколи Чудновців. Останній був депутатом Одеської облради від Партії регіонів.

Броварська фірма «Мостобудівельний загін №112» є правонаступником однойменного дочірнього підприємства ПАТ «Мостобуд» екс-нардепа від Партії регіонів Володимира Продивуса. Зараз її засновником є вінницьке ТОВ «Меткон Плюс» В’ячеслава Бабіцького зі статутним капіталом 1 тис грн.

Бабіцький керує ПП «Промбудсервіс 2005» Вікторії Яворської – помічниці Продивуса.

Частина техніки переможця орендована у «Мостобуду» і ТОВ «Будівельне управління механізації» Дмитра Годованюка і Сергія Воловика, відомих як менеджери «Мостобуду».

Аналогічні договори на будівництво Подільського моста і розв’язки на Московській площі в Києві теж були укладені з генпідрядником «Мостобудом».

Усього з 2011 р. фірма-переможець виграла тендерів на 45,71 млн грн.

Нині єдиним конкурентом із вищою на 4% ціною було маріупольське ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» Михайла Беккера. Керує ним Сергій Розбей, на 2013 р. –  член наглядової ради ПАТ «МЗБК» того ж Беккера.

Із 2008 р. конкурент отримав держпідрядів на 3,34 млрд грн.